Kaliteli Hosting Firmaları

Kaliteli Hosting Firmaları

Günümüzde bir web sitesine sahip olmak artık çok daha kolay bir hale geldi fakat sitenizin ileriye dönük bir proje olmasını istiyorsanız en başından programınızı iyi bir şekilde organize etmeniz gerekebiliyor. Bu organizasyon içerisine de hosting firması dahil edilmesi gerekiyor. Bütçe açısından ve güvenirlilik açısından kendini ispat etmiş bir hosting firması ile çalışmayı daha uygun buluyorum.

daha.net

daha.net

Türkiye’de hosting firmalar oldukça fazla diyebilirim fakat hizmet vermeye başlayan firmalardan bir tanesi daha.net web hosting paketleri ve reseller paketleriyle öne çıkıyor diyebilirim. Hizmeti ve firmanın verdiği güvenceyi inceleme fırsatım oldu ve diyebilirim ki oldukça iddialı bir şekilde sektöre giriş yaptılar.

Bir hosting firmasında aranması gereken en önemli faktörlerden birisi olan deneyim ve sağlam bir teknik ekip konusunda daha.net kullanıcıları oldukça şanslı diyebilirim. Firma softcom’un tüm deneyimine sahip ve sağlam bir teknik kadroyla müşterilerine sorunsuz hizmet sunabiliyor.

Farklı sitelerimi firmanın sunduğu Reseller hizmeti ile barındırmayı düşünüyorum. Cloud VPS ve dedicated ve co-location gibi hizmetleri de bulunuyor. Kullandığınız hesaba göre sınırsız mail dağıtabiliyor ve çok esnek bir mail sistemi ile maillerinizi kontrol edebiliyorsunuz…

Kaliteli Hosting Firmaları” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.