Kira öder gibi ev sahibi olmak

Günümüzde büyük bir konut sıkıntısı yaşanmaktadır. Özellikle dar gelirli işçiler ve çalışanlar kira ödemekte epey zorlanmaktadır. Düşük kiralı evleri tercih edenlerin ortak şikayeti ise, ya evin bulunduğu bölgenin iyi olmaması ya da evin çok kötü olmasıdır.

Bu sorunların çözümü ise, daha fazla kira vererek daha iyi bir evde, daha iyi bir bölgede oturmaktır. Ancak herkes buna imkanı bulamadığı için bu soruna katlanmak zorunda kalmaktadır.

kredi hesaplama

kredi hesaplama

Bu soruna bir diğer çözüm ise, yeni bir ev almaktan geçer. Fakat elinde yeterli nakit olmayan insanlar bu seçeneği hiç düşünmemektedir. Benim bu konuda önerim banka kredilerini araştırmanızdır.

Çünkü kira öder gibi kredi ödemesi veren bankalar bulunmaktadır. Bu konuyu derinlemesine araştırırsanız, belki kiranızla aynı miktarda taksitlerle kendinize yeni bir ev alabilirsiniz.

Eğer kredi çekmeye karar verdiyseniz, araştırmaya kredi hesaplama olanağı sunan sitelerle başlayabilirsiniz. Bu siteler sayesinde, kolaylıkla çekeceğiniz krediye uygulanan faizi ve ödeme şartlarını görebilirsiniz.

Bu konuda size önerim,  sitesidir. Bu sitedeki kredi hesaplama yazılımını kullanarak, çekeceğiniz kredi ile ilgili gerekli hesaplamaları yapabilirsiniz.

Kira öder gibi ev sahibi olmak” üzerine 3 yorum

  1. Nesrin Evcil dedi ki:

    20 Bin tl paramız var. 80 bin tlik bir ev almak istiyoruz. Bu kredi banka 20 bintlyi verince bize verir mi ?

  2. Nihal Arda dedi ki:

    Ev kredisi almak istiyoruz ama bilmediğimiz çok konu var. İlk önce ne yapmak gerekiyor nasıl başvuracağız ?

  3. İbrahim Yurt dedi ki:

    Daha önce ev kredisi çektim. Ödemem bitti bir daha çekip tekrar alacağım. Güzel bir hizmet bu kredi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.