Klasik dekorasyon için şömine

Bayanların en büyük zevklerinden birisi dekorasyon yapmaktır. Kendi evlerini istediklerine göre tasarlayarak baştan yaratmak onlara doyumsuz bir haz verir. Büyüklü küçüklü yeni eşyalar, yeni duvar renkleri gözlerinde çok farklı bir ev haline getirir.

Dekorasyon yapmadan önce tercih olarak da ya klasik ya da modern bir görüntüye sahip ev belirlemektedirler. Hem modern hem de klasik yapı da bir ev dekorasyon etmek, ayrı iki yapıyı bir arada bulundurmak o kadar kolay değildir. Bunun için genellikle bayanlar daha klasik bir görüntüyü tercih ederler.

dekorasyon fikirleri

dekorasyon fikirleri

Klasik bir dekorasyonun temel amacı daha salaş bir görüntü yakalamaktır. Bunu perdelerden, oturma gruplarına kadar uygulanması gerekir. Bununla birlikte eski tarihlerde kullanılan büyük ya da küçük dekorasyon aksesuarları da tercih edilmelidir. Bunlardan birisi de şöminedir. Evinizin uygun yerinde güzel görünümlü bir şömine gerçekten çok hoş durabilir.

Şömine çeşitleri o kadar çok ki sizde kendinize uygun olanı bulabileceğiniz konusunda emin olabilirsiniz. Şömineli dekorasyon fikirleri edinmek için adresini ziyaret edebilirsiniz. Site üzerinde oturma gruplarından yatak odasına kadar birçok odanın dekorasyonu hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Klasik dekorasyon için şömine” üzerine 6 yorum

  1. Funda dedi ki:

    Klasik bir salon tasarlamayı düşünüyorum yanı salonumu yenileyecegim klasik yapacağım koltuk ve mobilyalarda tavsiye renk tonunuz nedir ?

  2. Sevda dedi ki:

    Kırmızı koltuk takımım var duvarlarım beyaz tonunda ama boyatcağım hangi renkleri önerirsiniz

  3. Yakup dedi ki:

    eşime supriz yapacagım nasıl bir şömine almalıyım. bayanlar hangi türü beğenir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.