Kolay kek yapımı

Evlerimize misafir davet ettiğimiz zaman onlara çayın yanında bir şeyler ikram etmemiz gerekmektedir. Özellikle kadınların yaptıkları günlerde börekler pastalar ve kekler yapmamız gerektir çayın yanına.

Bunları özenerek ve en güzel şekliyle yapmamız bizim içi birer artı olur. Misafirleri iyi ağırlamak kadınların en çok dikkat ettikleri noktalardan biridir. Bu yüzden bir misafir çağırdıktan sonra saatlerce o misafir için hazırlıklar yaparlar.

kolay kek yapımı

kolay kek yapımı

Çayın yanında yenen yiyeceklerden olmazsa olmaz kektir. Kekler çeşitli aromalar sayesinde farklı birçok tada bürünebilmektedirler. Kek çeşitleri arasından yaygın olanlarından biri de çilekli kektir.

çilekli kek tariflerinde kullanılan malzemeler bir kek yaparken kullanılan malzemelerle hemen hemen aynıdır. Sadece çilekli kek yaparken malzemelere ek olarak çilekli puding ile kurutulmuş çilek ilave edebiliriz.

Böylelikle kolay bir çilekli pasta yapabiliriz. Yine aynı şekilde muzlu pasta yapılacaksa malzemelere ek olarak çilek yerine muz eklenir.

Çilekli kek tariflerine ve farklı pasta tariflerine ulaşmak için adresli web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Pastalarla ilgili daha birçok püf noktasına bu adresten ulaşabilirsiniz.

Kolay kek yapımı” üzerine 3 yorum

  1. Emine Haser dedi ki:

    Bugün misafirlerim gelecek. İnternette ararken size denk geldim. Eğer tarifleri çoğaltırsanız çok memnun olurum.

  2. Ayşe Deniz dedi ki:

    Oğlumun doğum günü için kek yaptım. Ancak doğum günü pastası da yapmak istiyorum tarifi verir misiniz ?

  3. Sezen Cenka dedi ki:

    Kek yapmayı sayenizde öğrendim ama bir de kurabiye tarifi istiyorum sizden. Onuda yayınlarsanız çok mutlu olacağım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.