Koltuk Yıkama İstanbul

Koltuk yıkama son yılların en gözde sektörlerinden biri konumunda. Koltukların evlerde en çok kullanılan ve en çabuk kirlenen eşyalar olduğu düşünüldüğünde temizlik için uzun süre beklenmesi hem koltuklarınızın kirli görünmesine hem de çocuklarınız ve sizin için hijyen dışı durumlara yol açar.

Ancak koltuk yıkamak kolay bir iş değildir. Öncelikle koltukları bulunduğu yerden hareket ettirmek için en az iki kişi gerekir. Bunun yanında yıkanan koltukların kuruma süreci de uzundur. Eğer koltukları yeterince kurutamazsanız kokmaya başlarlar.

koltuk yıkama

Koltuk yıkama firmaları yıkatmak ve temizletmek istediğiniz koltukları evinizde temizlerler. Koltuklarınız için ekstra bir taşıma maliyetine ihtiyaç yoktur. Öncelikle koltuk kumaşının türüne karar vermek ve en doğru malzemeyi kullanmak adına koltuk kumaşı üstünde zararsız ufak bir test uygulanır.

Test sonucuna göre yıkama türü ve kullanılacak temizlik maddelerine karar verilir. Ana temizlik sonrası koltuklar fırça temizliği ile bir kez daha kontrol edilir ve temizlenir. Koltuk temizliği bittikten sonra müşteri ile son kontrol yapılıp tüm koltuklarınız en temiz şekilde teslim edilir.

Koltuk yıkama ankara

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.