Komik videolar izlemek

İnternetten video izlemek için birçok site mevcut. Bu sitelerin en ünlüleri olarak youtube ve dailymotion gösterilebilir. İlk açıldığında daha düşük kalitede videolar gösteren bu siteler şu an Hd kalitesinde videolar oynatabilmektedir.

Dünyada son çıkan video klipler, röportajlar, olaylar youtube benzeri online video izleme siteleri aracılığı ile kolayca izlenebilmektedir.

Türkiye’de ünlü olmanın yolu da son yıllarda internetten indirmeden müzik dinlenen sitelerden geçmektedir. Öykü ve Berk kardeşlerden hayalet sevgilime kadar bir çok isim şarkılarını önce online video sitelerinde yayınlamış, buralarda aldıkları olumlu tepkiler sonrası yapımcılarla iletişime geçmiş ve kaset çıkartmışlardır. Özellikle hayalet sevgilim şarkısını söyleyen İrem’in hikâyesi bu konuda iyi bir örnektir. komik videolar

Şarkısını bir online video izleme sitesine koyan İrem, şarkının bir günde 100bin kez izlenmesi ile ünlü olmuştur. Herkesin birbirine kim olduğunu sorduğu İrem, sonradan bu şarkıya bir albüm çıkartmış ve bir de klip çekmiştir. Yalnız İrem in tanınması ve şarkının bir şehir efsanesinden bilinen bir duruma gelmesi şarkıyı kötü etkilemiş, albüm seviyeleri istenen seviyeye ulaşmamıştır.

Komik videolar izlemek” üzerine 2 yorum

  1. huriye dedi ki:

    Kendini göstermek isteyenler hemen fecebook veya youtube bir klip koyuyor. herkes işin kolayını bulmuş kısa yoldan meşhur olmaya çalışıyor.

  2. feride dedi ki:

    iki tane şarkı söyleyip videosunu internete koydum ama beklediğim sayıda izlenmedi. daha ilginç bir şey yapmak gerekiyor heralde

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.