Köşe takımları ile alanları değerlendirin

Mobilya denilince ilk olarak akıla gelen parçalar kuşkusuz ki koltuk takımlarıdır. Ev dekorasyonu yapılırken çoğu insan ilk önce koltuk tipine, rengine ve modeline karar verir. Buna uygun olarak da diğer mobilyalarını, aksesuarlarını, halıları hatta yer ve duvar rengini tasarlar.

Gün boyu her an kullanılan bu ürünlerin hem işlevsel hem rahat hem de şık olması aynı anda beklenen özelliklerdir. Çiftçioğlu Mobilya’da bu kriterleri göze alarak 2012 model köşe takım modellerini beğenilere sunmuştur.

köşe takımları

köşe takımları

Mobilya dekorasyonunda trendlerin öncüsü konumundaki Çitfçioğlu Mobilya’nın her bir köşe takımı pek çok tarzı içermektedir. Ultra modern, modern ya da klasik tarzda modeller her zevke ve bütçeye uygundur. Çeşitli renk ve kumaş alternatiflerinin yanı sıra istenilen ölçülerde de imalatının yapılabilmesi ürünlere esneklik kazandırmaktadır.

Köşe takım modellerinin bu kadar çok beğenilmesi ve rağbet görmesinin en önemli nedeni yer tasarrufu sağlamasıdır. Koltuklar arası herhangi bir boşluk kalmaz ve odanın her bir metrekaresi değerlenmiş olur. Ayrıca oturma düzeni olarak da daha fonksiyonel olması, samimi bir hava yaratması da artı bir değerdir.

köşe takımları 2013

köşe takımları 2013

Salona ya da ülkemizde hala sık olarak kullanılan oturma odasına girildiğinde dikkat çeken düzen ve sadelik kesinlikle köşe takımının yarattığı etkiden kaynaklanır.

Çiftçioğlu Mobilya köşe takım modelleri sağlamlığı, şıklığı ve sunduğu alternatiflerle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaktadır. Benim salonum küçük, acaba nasıl olur düşüncesinden sıyrılın ve ölçülerinize ve bütçenize uygun olarak hemen bir köşe takımı siparişi vererek siz de modaya uyum sağlayın. Yenilenmek güzeldir…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.