Kristal Çocuklar

Yeni çağın çocukları adını verdiğimiz kristal bebekler 1990 ve sonrasında doğan bebekleri kapsamaktadır. Peki neden onlara kristal bebek diyoruz ? Onlar iletişim çağında dünyaya gelmiş telepati yetenekleri üstün olarak gelişmiş bebeklerdir.İçinizden geçeni hisseder,esas düşüncenizi hemen anlarlar.Onları parlak,iri ve anlamlı bakan gözlerinden ayırt edebilirsiniz.

Çağımızın yeni Çocukları Kristal Çocuklar..

Kristal bebekler yaydıkları enerjiyle etrafındakileri etkisi altına alırlar. Onlar yeni çağın elektriğini taşıyan özel çocuklardır.İndigo çocuklardan sonra dünyaya gelmiş bu çocuklar indigolara göre daha barışçıldırlar çünkü barış çağında dünyaya gelmişlerdir.Psişik duyarlılıkları yüksektir.

Gözlerinde tanrısal sevgi ve bilgelik vardır.İhtiyacımız olan yüksek zekanın kaynağı bu çocuklardır.Kristal çocuklar özellikle bebekken etrafındakileri sürekli öpmek isterler,sevgi doludurlar.Başkalarının duygularından kendi duygularıymış gibi etkilenirler.Özellikle dünyada ki büyük felaketler öncesinde hisseden ve sonrasında ağır şekilde hastalanan çocuklar bulunmaktadır.

Bedenlerine önem verir ve sigaradan uzak dururlar.Açık havada bulunmaktan mutluluk duyarlar.Görsel zekaları gelişmiştir, sözel değil görsel şeyler onları etkiler.Onların istedikleri güzel dünyayı onlara biz verebiliriz bu yüzden onlara dikkat etmeli her davranışlarını izlemeliyiz.

kristal çocuklar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.