Kurumsal web tasarım hizmetleri

İnternetin sürekli gelişen yüzü kullanıcılara kolaylık sağladığı kadar firmalara da ürünlerini ve hizmetlerini daha gerçekçi örneklerle tanıtma şansı sunuyor. Yapılan araştırmalara göre bir firma ile iletişime geçecek müşteri herşeyden önce o firmanın internet sitesine bakıyor.

Eğer internet sitesi profesyonel ve kurumsal web tasarım hizmeti almış bir site değilse bu firma ile iletişime geçmekte tereddüt ediyor ve çoğunlukla da geçmiyor.

Kurumsal web tasarım hizmetleri

Kurumsal web tasarım hizmetleri

Web tasarımı yapan firmaların sayısı gün geçtikçe artmakta. Ancak ürettiği web sayfasında profesyonel bir iş yapan, en yeni internet teknolojilerine uyumlu sayfalar üreten, müşterinin ne istediğini bilerek dizayn yapan firma sayısı halen oldukça az.

Eğer bir web tasarım şirketinde firmanızın web tasarımı işini verecekseniz dikkat etmeniz gereken bir çok nokta bulunmakta. Öncelikle firmanın internet sitesini gezin.

Bu çalışmayı düşündüğünüz firma hakkında, bu firmanın müşteri beğenisine ne kadar uygun sistemler kurabileceği hakkında en iyi noktadır.

Eğer web tasarım şirketinin kendi anasayfası size yeterli gelmediyse bu şirketten hemen vazgeçebilirsiniz. Ayrıca renk, menü yerleri ve tasarım konusunda da firma ile iletişim kurmadan önce onların web sayfasını inceleyebilirsiniz.

Kurumsal web tasarım hizmetleri” üzerine 7 yorum

 1. salim dedi ki:

  Her şirketin web sitesi açma zorunluluğundan sonra web tasarım hizmeti veren firmaların syısı çok arttı. işallah kalite düşmez.

 2. nazım dedi ki:

  Yeni bir internet sitesi yaptırmak istiyorum. Firmanız bana bu konuda yardımcı olabilirmi. sizinle nasıl irtibat kuracağımı yazarmısınız.

 3. murat dedi ki:

  Nereyi açsam karşıma web sitesi ve web tasarımları yapan firma çıkıyor. sanıyorum kailteden çok bir keşmekeşlik hakim. buradan doğru firmaları bulmak zor gibi görünüyor.

 4. suat dedi ki:

  İnternet sitemizin barındığı host yanmışmı ne olmuşsa şirketin internet sitesi günlerdir açılmıyor. Siteyi yapan firma hard diskin açılmadığını ve uğraştıklarını söylüyor. ne yapacağımızı bilemeden bekliyoruz

 5. namık dedi ki:

  Web sitesi yaptırmak sanıldığı kadar basit bir iş değildir. İşinizin sanal alemdeki vitrini olacağı için çok iyi seçmek ve düzenlemek gerekir.

 6. kemalettin dedi ki:

  kişisel bir internet sitesi yaptırmak bana ne kadar mal olur bu konuda bilgi verirseniz sevinirim. şimdiden teşekkür ederim.

 7. ali dedi ki:

  web tasarımı hiçte kolay bir şey değildir. desenatörler ve dekoratörler ne ise web tasarımcılar da o dur. bu aralar hiç eğitim almadan bu işi yapanlar var ve piyasa kötü sitelerle doldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.