Laminant Parke Özellikleri, Fiyatları

Laminant parke neredeyse bütün evlerimizde olmazsa olmazlarımızın arasında ve git gide yaygınlığı artmaktadır.Çeşitli renk desenleriyle mobilyalarımızla uyum sağlayan,evimizde temizlik yaparken farkında olmadan işlerimizi kolaylaştıran, kışın evimizi fayanslardan daha sıcak tutmasını sağlayan yer döşemesidir.

Laminant parkelerimizin üzerindeki şekiller ; kağıtlara bastırılıp reçine emdirilmesiyle oluşmaktadır . Monte yapılmasıda çok kolay olmak suretiyle zorluk çekmeden kolayca düşünüp anlık bir karar ile zeminlerinizi kaplattırabilirsiniz.

laminant parke

laminant parke

Laminant parkenin can düşmanı olan su birinci sınıf ahşap malzemelerde emildikten sonra deforme olmadan kullanılbilir arar vermez fakat ikinci ve üçüncü sınıf malzemelerin kabarmasına ve kötü görünüme sebebiyet verir.
Bu gibi durumlarda çözüm eğer parkelerimiz kabarıp zarar görmüşler ise fazla bir masrafa girmeden sadece zararın oluştuğu levhaları söküp yerlerine yenilerini monte etmektir.Eğer bu gibi durumları hiç yaşamamak istemiyorsanız %100 su geçirmeyen laminant parke döşeyebilirsiniz.

Laminant parkelerin metre kare fiyatları ağaçların kalitelerine göre değişmektedir fakat birde ülkemizde üreticiden üreticiyede değişmekte bu yüzden iyice araştırılmalı ondan sonra nereden alcağınıza karar vermelisiniz. Aklınızda bulunsun bu seneki fiyatlar 1000 TL ile 1500 TL arasında oynamaktadır!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.