Mango 2010 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Mango 2010 Sonbahar Kış Koleksiyonu

2010 mango

2010 mango

Penelope Cruz ile anlaşma sağlayan Mango, 2009 mango koleksiyonu adına tanıtımını oldukça iyi yaptı diyebiliriz. Penelope Cruz’un duru güzelliğini ön plana çıkarmak isteyen Mango bunu iyi kullanmış. Bahar renklerini ve bahar motiflerini oldukça yoğun olarak kullanan Mango bayanları mutlu edecek gibi duruyor.

Mango 2009 Yaz ve Sonbahar Koleksiyonu’nda baharın renklerini kullanmakla beraber adını aldığı mango çiçeklerini de bolca kullanan Mango, bu sezonun modası olan modern çizgiler ve dökümlü tasarımları bu koleksiyonda buluşturmuş. Koleksiyonun bir diğer özelliği de rahatlık ve şıklığı bir araya getiriyor olması. İş yaşamında kullanabileceğiniz parçalar olduğu gibi günlük yaşamda veya gece hayatında kullanıp kombinleyeceğiniz bir sürü seçeneğinizde mevcut diyebiliriz.

İşlemeli gece elbiseleri, büyük fiyonklu elbiseleri, vücuda oturan ve omuzlarda dik duran elbise modelleri, hırkaları, sonbahara özel ince elbiseleri, baharı anımsatan büyük çiçekli gömlekler ve elbiseler koleksiyonun parçalarından sadece birkaçı. Birkaç sonbahar döneminde aralıksız çok tutulan trençkotlarda Mango’nun vazgeçilmezlerinden… Her renk ve her tarzda bulabileceğiniz bu trençkotları sezonun en büyük trendleri… Mango 2010 Yaz ve Sonbahar Koleksiyonunu kaçırmadan Mango mağazalarına uğrayın…

Mango 2010 Sonbahar Kış Koleksiyonu” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.