Mobilya bağlantı elemanları

Hayatımızın her alanında bizlere yardımcı olan ufak detaylar vardır. Bu detaylardan bazıları da Mobilya bağlantı elemanlarıdır. Gözle görülmese de herkes tarafından bilinmese de bu malzemeler mobilyaların sağlamlığı ve uzun yıllar kullanılması açısından oldukça önem taşımaktadır. Mobilya alırken bu ufak maddeler araştırılmalı ve gözden kaçırılmamalıdır.

Mobilyaların hemen hemen hepsi parçalar halinde üretilmektedir. Tek parça halinde üretimin imkansız olduğu ürünlerin sağlamlığını ve birbirini kenetlemesini de işte bu mobilya bağlantı elemanları sağlamaktadır.

Mobilya bağlantı elemanları

Genel olarak anlamı ortada olsa da bir örnek ile açıklayalım; Örneğin almış olduğunuz gardolopun kapaklarını birbirine bağlayan penteçelerden biri bozulduğunda ürününüz tamamen rezil olmaktadır. Bu yüzden mobilya bağlantı malzemelerinin kaliteli olması ve pek çok etkene karşı dayanıklı olması gerekmektedir.

Zeki Menteşe, yıllardır üretilen mobilya ürünlerinin bağlantı noktalarını yapmakta ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile işlerine devam etmektedir. Menteşe sektörünün liderleri arasında yer alan firma özellikle mobilya menteşesi ve Çelik kapı menteşesinde vermiş olduğu ürün ile hem üreticilerden hem de kullanıcılardan tam not almıştır.

İletişim Bilgileri:
Tel: 0352 321 13 67
Fax: 0532 321 13 56

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.