Motor Yarışları Oyunu

Her erkeğin içinde bir hız tutkusu bulunmaktadır. Bu hız tutkusu erkekler için çocukluk çağında başlamaktadır. Çünkü her çocuk büyüklerinden gördüğü şeylerle kendilerini kıyaslarlar. Aileleri, arkadaşları veya televizyonda izlediği filmler çocukların nasıl gelişeceğine etki etmektedir. İşte bu durumda çocuklar gördüklerini yapmakta ve gördüklerini gelecek için planlamaktadır. Bu hız tutkusu zaman içerisinde motor sürme tutkusuna dönüşmektedir. Motor sürmek çok tehlikeli olduğundan ötürü aileler çocuklarının sürmelerine kesinlikle izin vermemektedirler. Eğer sizler çocuklarınıza motor oyunları oynamalarına kızarsanız, bu aşk onun içinde her geçen gün daha da büyüyecektir. Bu yüzden izin vermelisiniz ki oyunlarda bu sevgilerini azaltabilsinler.

Motor Oyunları

Motor Oyunları

bu site yardımıyla çocuklarınızın bir çok hayalini gerçekleştirmesine yardım edebilirsiniz. motor oyunları yanı sıra araba sürmek, top oynamak, tenis oynamak gibi daha bir çok oyuna ulaşabilir çocuklarınız.

Çocuklarınız oyun oynarken onlara çok dikkat etmelisiniz. Çünkü günümüzde bir çok oyun şiddet unsuru içermektedir. Şiddet unsuru zaman içerisinde reel hayatta çocuklarınızın içine işleyecektir. Bu yüzden oyun oynadıkları siteleri kesinlikle sizler seçmelisiniz. motor oyunu bir çok sitede şiddet unsuru olarak karşımıza çıkmaktadır. Sizlere önerdiğimiz sitede kesinlikle şiddet içerici oyunlar bulunmamaktadır. Tam tersine çocuklarınızın zekasını ve hayal gücünü geliştirecek oyunlar mevcuttur.

Motor Yarışları Oyunu” üzerine 3 yorum

  1. Cemil dedi ki:

    Motor oyunlarının şiddet içermemesi gerçekten çok iyi. Hem zeka geliştirmesi de ayrı bir avantaj…

  2. Kamil dedi ki:

    Motor yarışı oyunlarını çok seviyorum. Her gün oynamaktayım. Zaten araba yarışlarından sıkılmıştım.

  3. Ercan dedi ki:

    Oğluma sadece yarış oyunu oynamasına izin veriyorum. Diğer oyunlarda silahlar falan olduğundan izin vermiyorum. Motor oyunlarını da çok seviyor. Teşekkürler yazı için.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.