Mp3 Player İle Artık Müzik Sizden Ayrılmıyor

Müzik dinlerken, hiçbir şekilde bir dış etkenlerin sizin bu keyfinize gölge düşürmesini istemiyorsanız mp3 çalar kullanın. Onlarca mp3 formatlı şarkıyı, küçük ve oldukça hafif olan müzik çalarınız ile gittiğiniz her yere yanınızda götürün.

Yüksek ses kalitesi olan, ses pürüzsüzlüğü ile size dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde müzik dinletecek olan bu ürün ile rahat edeceksiniz. Grundig kalitesine güvenerek alacağınız mp3 player  hakkında merak ettikleriniz var ise Grundig’in resmi web sitesi ziyaretiniz ile merakınızı giderebilirsiniz.

mp3 player

mp3 player

Müzik Bağımlıların Vazgeçilmezi Mp3 Player

Mini usb bağlantısı ile bilgisayarınıza bağlayabilir ve müzikleri gönderebilirsiniz. Işıklı ekran özelliği ile hangi şarkıyı dinlemekte olduğunuzu karanlık ortamlarda da görebilirsiniz. Ekstra olarak e – kitap okuma özelliği olan mp3 player modelleri de vardır. Mp3 player ile sadece mp3 formatlı şarkılar değil, ayrıca radyoda dinleyebilirsiniz.

Ağırlık olarak çok hafiftir. Boyut olarak küçüklüğü ile cebinizde rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Equalizer / Bass Boost vardır. Wav kayıt formatlıdır.  Şarkı tekrar modu vardır. Ses formatı olarak mp3 wma flac ape wav özelliği vardır. Türkçe menülüdür.

Bellek kapasitesi 2 Gb – 4 Gb olmakla birlikte değişebilir. Pil süresinde değişkenlik olabilir. Ses kayıt özelliği vardır. Frekans aralığı (mhz) 20 Hz – 20 KHz olmakla birlikte daha birçok farklı özelliğe sahiptir.

Kendisi küçük ama sahip olduğu teknik özellikleri ile oldukça gelişmiş bir model olan mp3 player ile her zaman sınırsızca müzik dinleme şansınız olacaktır. Ürün hakkında daha detaylı bilgiler edinmek istiyorsanız  adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adres üzerinden benzer ürünler arasında karşılaştırma yapabilir ve sizin için en uygun olanı seçerek alabilirsiniz. Önerdiğimiz adres üzerinden ürün fiyatlarını da öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.