Müzik Seti İle Dinlediğiniz Şarkılardan Keyif Alacaksınız

Evinizde ya da iş yerinizde, bağınızda, bahçenizde kısacası elektrik bağlantısının olduğu her yerde müzik dinleyebilirsiniz. Kaliteli ve yüksek sesli bir müzik ile günü en neşeli şekilde tamamlamak istiyorsanız hiç zaman kaybetmeden Grundig markalı müzik seti satın almalısınız.

Siyah renkli olan, hem sağ hem de sol hoparlöre sahip olan ve oldukça estetik görünen güzel bir müzik seti  ile teknolojiden yararlanmak çok hoşunuza gidecektir. Teknolojiden yararlanarak, müzik dinlemek istiyorsanız Grundig müzik seti sizin için en mükemmeli olacaktır.

müzik seti

müzik seti

Grundig Müzik Seti Farkı İle Şarkılar Dinleyin

Keyifli anlar geçirmek için alacağınız müzik setinin teknik ve genel özelliklerinden bazıları şu şekildedir; sd kart girişi vardır, usb girişi vardır. Usb – sd karta kayıt vardır.

Dijital radyo özelliği ile size alternatif sunulmaktadır. Sadece cd dinlemek ile sınırlı değilsiniz. Iphone docking vardır. Uzaktan kumanda vardır. Çalınabilen dosya formatı olan mp3 ve Wma formatları geçerlidir.

Kulaklık çıkışı vardır. Elektronik ekolayzer vardır. Aux girişi vardır. Timer vardır. Rds vardır. Çalınmakta olan şarkının ismini gösterme vardır. Dijital led ekran vardır. Saat gösterebilirler. Radyo frekansı kaydetme özelliği vardır. Bu özellikler ve daha nice farklı çok fonksiyonel özelliklere sahip olan müzik seti sayesinde artık hem radyo dinleyebileceksiniz, hem de dilediğiniz şarkıları sınırsızca dinleyebileceksiniz.

Tekrar tuşu olan, şarkıyı geriye alan ve daha nice farklı özelliğe sahip olan müzik seti ile dilediğiniz zaman dilediğiniz gibi müziğinizi dinleyecek, kendinizi iyi hissedeceksiniz.

Keyifli anlar geçirmek, duygularınıza tercüman olan şarkılar dinlemek ve daha nicesi için  adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adres üzerinden ürünün fiyatını da öğrenebilir ve satın alma kararınızı edindiğiniz bilgiler sonrası verebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.