Nane ile istenmeyen tüylerden kurtulun

Bayanlar, gündelik yaşantınızda cildinizi tazelemek, cildinize canlılık kazandırmak için kullandığınız çeşitli nemlendirici ürünlerden çeşitli kozmetik ürünlerine kadar birçok üründe nane bulunmaktadır. Nanenin böyle bir etkisinin olmasıyla beraberinde istenmeyen tüylerde azaltıcı bir etkiye de sahip olduğunu daha önce duymuş muydunuz?

Yaşamda bayanların doğasında erkeklere göre daha az tüylü olma için hormonları o şekilde oluşmuştur. Östrojen hormonunun normalden daha fazla salgılanma durumuyla beraber bayanlarda maalesef istenmeyen tüylerin çıkmasına sebebiyet olabiliyor. Böyle durumlarda bundan böyle bayanların yardımına nane koşacaktır.

istenmeyen tüylerden kurtulun

istenmeyen tüylerden kurtulun

Nane, yapılan son araştırmalar ve uygulamalara göre bayanlarda ki bu tüylerle ilgili olan hormonların dengelenmesi, belirli bir düzeye indirilmesi konusunda etkili olduğu açıklanmıştır. Son zamanlarda da tüylere karşı dökücü etkisi olan birçok üründe de nane olduğu bilinmektedir.

Bundan böyle her bayan, sadece birkaç aylık kendisine uygulayacağı nane tedavisiyle sorunlu bölgelerde ki tüylerden kurtulacaktır. Sadece birkaç ay boyunca yemek öğünlerinizden sadece 15 dakika kadar önce bir tutam kadar nane tüketmeniz, sizin kol – bacak ve diğer bölgelerinizde ki fazla tüylenmeyi azaltacaktır.

Nane aynı zaman içerisinde sakinleştirici etkisi olmasından dolayı da stresli iş hayatı olanlar için başarılı etki sağlar. Sizlerde stresli iş hayatlarınızla birlikte boğuşuyorsanız, nane tüketimi yaparak sakinleşebilir, nanenin sakinleştirici etkilerinden yararlanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.