Neşeli Hayat İzleyici Yorumları

Neşeli Hayat İzleyici Yorumları

Bir filme gitmeden önce o film hakkında biraz araştırma yaparız ya da televizyonda o filme dair film eleştirmenlerinin yorumlarını dinleriz. Bu yüzden ben de gittiğim veya izlediğim filmlerin izleyici yorumlarını ve filmlerin benim penceremden durumlarını sizlere aktarmaya devam edeceğim.

Yılmaz Erdoğan uzun yıllar tiyatro sahnesinde ve set karşısından hizmet vermiş ve belirli yerlere gelen biri olarak Neşeli Hayat filminde bir gişe kaygısı gütmüş görünmüyor. Aslında filmi izlediğimde bu film için neden buraya kadar geldim ki de dedim, güzel iş çıkarılmış herhangi bir kaygı güdülmemiş şeklinde bir yaklaşım da sergiledim.

Yılmaz Erdoğan üstlendiği Rıza Şenyurt karakterini çok başarılı bir şekilde yansıtmış ve filmi taşıyan karakter olmuş diyebilirim. Ersin, ÇGHB skeçlerindeki rahatlığını sergileyemese de elinden geleni yapmış ama doğal hali de artık çok kullanıldığı için bir yapmacıklığa bürünüyor diyebilirim.

Neşeli Hayat Cd ve Dvd formatında çıktığında alınıp arşivlenebilecek bir yapım olarak çıkıyor karşımıza fakat Neşeli Hayat İzleyici yorumları, özellikle ünlü simaların yorumları filmin muhteşem bir şekilde hazırlandığı yönde… Ben biraz bu durumu abartılı buldum diyebilirim…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.