New in Town | Kasabanın Yenisi

New in Town (Kasabanın Yenisi)

kasabanın yenisi2009 ABD yapımı romantik komedi türünde bir film olan New in Town ‘un yönetmenliğini Jonas Elmer yapmış. Filmin senaryosunu ise Ken Rance ve C. Jay Cox birikte hazırlamışlar. Filmdeki müzikler John Swihart imzasını taşıyor.

Fimin başrollerinde Renee Zellweger, J.K.Simmons, Harry Connick Jr.’yi izliyoruz. Filme Renee Zellweger güzelliği ve oyunculuğuyla çok şey katmış. Filmde Lucy Hill (Renee Zelweger), Miami’de yaşamını sürdüren hırslı bir o kadar da başarılı bir yöneticidir.

Açık ayakkabıları, üstü açık arabalara olan hayranlığı ve şirketteki yükselme hırsıyla tam bir şehir kadınıdır. Bir gün şirket toplantısında uzaktaki bir kasabadaki yatırımlardan birinin daha iyi değerlendirilmesi için geçici bir süreliğine birinin gitmesi gerektiğini öğrenir. Bunu şirkette yükselmek için çok önemli bir fırsat olarak değerlendiren Lucy bu kasabaya gitmek için hemen atlar.

Fakat işler onun düşündüğünden daha zor olacaktır. Bu kasaba hayatı Lucy’i oldukça zorlasa da, O’na hayatının anlamımı keşfetme ve hayallerindeki aşkı bulma fırsatını da verecektir. Çok fazla şey bekleyerek filmi izlerseniz belki zevk almayabilirsiniz fakat yinede ailece oturup izlenebilecek zaman zaman güldüren güzel bir film.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.