Orjinal kosmodisk nasıl anlaşılır

Kosmodisk Nedir? Ne işe yarar? Orjinal Kosmodisk Nasıl Anlaşılır ?

Kosmodisk® Classic Set, uzmanlar tarafından geliştirilmiş ve test edilmiş, omurga ve sırt bölgesindeki ağrılarının azalmasını sağlamak için üretilmiştir.

Sürekli yapılan test sonuçlarına göre, kosmodisk kullanımı sayesinde sırt ağrılarında %80’e yakın oranlarda iyileşme görülmüştür.

Sırtınızda kullanacağınız Kosmodisk Classic Set, omurganızı boydan boya saran Kosmodisk Natural ve alt sırt, bel bölgeniz için Kosmodisk Plus’tan oluşmaktadır. Geliştirilmiş elastik bağlantı sistemi sayesinde kolay kullanılır.

Kosmodisk Classic Set’in hipoalerjenik malzemeden yapılmış olması sayesinde teninizde alerjiye ve alerjik reaksiyonlara neden olucak maddeler içermemektedir. Omurga nodülleri, omurganızı doğal bir biçimde sarmaktadır. Her bir nodül, omurganızın bir boğumuna denk gelmektedir. Gün içindeki aktivitelerinizde belinize ve omurganıza destek sağlar. Sıkışan kasları rahatlatır, omurganızı doğru bir pozisyonda tutmanızı sağlar. Bir nevi masaj etkisi yapar.

Kosmodisk’in bu masaj etkisi, omurganızdaki kasların uyarılmasını ve bu uyarılmayla kan dolaşımının düzenlenmesini, kasların gevşemesini sağlar. Bu bölgedeki gerginliğin azalmasıyla birlikte ağrılarınızda ciddi düzelmeler hissedilmektedir.

Kosmodisk her hangi bir elektronik cihaz içermez, mıknatıs veya pil de içermez. Etki göstermesi için bir enerji kaynağına ihtiyacı yoktur. Kendine özgü nodül şekli bozulmadığı sürece kosmodisk sizi rahatlatmaya devam edecektir.

Kosmodisk Ürünleri ;

Kosmodisk Classic Set : 2 Parçadan oluşan bu sette, omurganız için uzun parça ve beliniz için dikdörtgen parça olmak üzere 2 adet Kosmodisk içerir. Setin her bir elemanı yalnız başına kullanılmalıdır. Her iki parçayı da aynı anda kullanmanız önerilmez.

Kosmodisk Prestige : Gün içerisinde vaktinizin çoğunu araç kullanarak geçiriyorsanız veya şehirler arası yolculuk esnasında saatlerce hareket etmeden bir koltuğa hapsoluyorsanız, Kosmodisk prestige tam size göre. Araç koltuğuna bağlanabilen bu ürünümüz siz koltuğa yaslandığınız sürece tüm omurganıza temas edicek şekilde tasarlanmıştır. Uzun araç kullanımı nedeniyle oluşan bel ve omurga ağrılarını en aza indirger.

sirt.jpg Kosmodisk Life : Bu ürün grubumuzda 1 adet boyun yastığı, 1 adet çalışma koltuğu yastığı ve yoga seti mevcut. Body Roll Masaj Yastığını boynunuzda veya belinizde çalıştırabilir ve kaslarınızdaki gerginliği azaltabilirsiniz. Chiropractic Masaj Yastığı sayesinde uzun saatler boyunca masa başı işi yapıyorsanız, beliniz ile koltuğunuz arasına yerleştirin, zaman zaman masaj özelliğini kullanabilirsiniz, ama masaj için çalıştırmasanız bile yastık sayesinde beliniz ile koltuk arasındaki boşluk kapanacağı için sizi rahatlatıcakdır. Daha uzun süreler hiç yorulmadan masa başında çalışabilir, ayrıca çalışanlarınızın verimini arttırabilirsiniz.

kosmodisk-supportjpg.jpg Kosmodisk Support : Kosmodisk eklem destek ürünlerimiz. Ayak bileği desteği, el bileği desteği ve dizlik olmak üzere 3 ürün içermektedir. Eklemlerde oluşan ağrıları azaltmak ve eklemler üzerindeki vücut ağırlığına destek olmak amacıyla üretilmiştir. Çok hafiftir, burkulma ve incinmeleri de önler. Tüm gün boyunca takılabilir.

UYARI : Kosmodisk bir buluştur, tüm marka ve üretim hakları Kosmodisk International  SA ve Studio Moderna SA ‘ya aittir. Slovenya menşeili bir şirket olan Studio Moderna, ayrıca bir Telemarketing markası olan Top Shop’ın  da sahibidir.

Türkiye de dahil olmak üzere Avrupa ‘da tam 21 ülkede TV‘den satış, telemarketing alanında öncü bir kuruluştur.

Kosmodisk ürünlerimizin kopyalarına karşı dikkatli olunuz. Orjinal Kosmodisk, yalnızca TV’den, 0216 528 11 20 telefon numarasından web sitelerinden, detayı bulunan mağazalarımızdan, yetkili eczanelerden ve Carrefour Hiper mağazalarından temin edilebilir. Kosmodisk, Studio Moderna firması tarafından üretilmekte olan bir ürün olup Sağlık Bakanlığında kayıtlıdır. Kopyaların, Sağlık Bakanlığı kaydı bulunmamaktadır ve haklarında hukuki işlemler başlatılmıştır.

ORJİNAL ÜRÜN FİYATI : 139 TL olup, yukarıda belirtilen satış alanları dışında gördüğünüz tüm Kosmodisk satıcıları sahte ürün satmaktadır. Ayrıca ucuz fiyatları görüp sahte ürünler alan kişilere gönderilen sahte Kosmodiskler halk sağlığını tehlikeye atmaktadır.

Orjinal Kosmodisk’in 30 günlük deneme sürecinde iade garantisi bulunmaktadır. 30 gün içerisinde ağrılarınızda bir azalma olmazsa ürün için ödemiş olduğunuz 139 tl iade edilir. Bu da orjinal ürünün sağlık avantajlarının yanı sıra Kosmodisk ürünlerine güvenip, arkasında durduğumuzun göstergesidir.

www.kosmodisk.com.tr – Kosmodisk Türkiye Yetkili Satış / Pazarlama Sitesidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.