Otobüs durağı imalatı yapan firmalar

Büyük şehirlerde en büyük sorunlardan biri de ulaşımdır. Özellikle istanbul, izmir, ankara gibi büyük şehirlerde ikametgah edilen adres ile iş yeri adresi birbirine oldukça uzak sayılır. Kimi insanlar işten eve gidene kadar saatlerce yolda kalmaktadır. Çoğu insan kendine ait arabası bulunmadığından dolayı otobüs tercih etmek zorundadır. Otobüs duraklarında saatlerce beklenilir…

otobüs durakları

otobüs durakları

Büyük kentlerde özel araçların trafikte bulunmaları kişilere kolaylık sağlamamakta aksine zorluk çıkarmaktadır. Trafik yoğunluğundan dolayı bir yerden bir yere gitmek tam bir işkence sayılmaktadır. Büyükşehir belediyeleri bu sorunu çözmek adına toplu taşıma araçlarını hizmete sunmuştur ve halkın toplu taşıma araçlarını kullanmasını istemektedir. Toplu taşıma araçlarından biri de otobüslerdir.

Otobüsler güzergahları üzerinde kendilerine özel olarak hazırlanmış istasyonlarda durup yolcu indirme bindirme yapmaktadır. Bu özel istasyonlara halk dilinde otobüs durağı denir.

Otobüs durakları bulundukları yerde sırıtmamalı, şehrin ve bölgenin yapısıyla uyumlu olmalıdır. Gerek renk, gerek görünüş ve biçim bakımından çevre ile uyumlu olmalı, insanların göz zevkini bozmamalıdır. Bunun yanında soğuk ve yağışlı havalarda otobüs bekleyen kişilerin olumsuz hava şartlarından minimum derece etkilenmesini sağlamalıdır.

Bu sebeple otobüs durağı imalatı yapmakta olan firmalar arasından size en temel önerimiz, Parkstil Kent Mobilyaları olacaktır. Alanında uzman ve ihtiyaçlara göre çözüm üretebilen bir firma olan Parkstil Kent Mobilyaları aynı zamanda otobusduraklari.com sitesinin de sahibi olan bir firmadır. Özel girişimleri ile birçok belediye ve özel kurumların otobüs ihtiyacını gidermiş olan firma, yeni çözümlemeler ile de kalite düzeyini giderek artırmaya devam etmektedir.

Otobüs durağı fiyatları ve teknik özellikleri konusunda bilgi alabilmeniz için Firma iletişim bilgileri

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.