Otomobil Anahtarları

Otomobil anahtarları ilk başlarda oldukça ilkeldi ve araçların kontaklarını açmaya ve kapılarını kilitlemeye yarayan, eski tip bir anahtardan ibaretti. Bu tip anahtarlara sahip olan eski araçların çoğu hırsızlığa karşı oldukça savunmasız haldedir. En basitinden bir çay kaşığı ile bile aracın kontağı çalıştırılabilir.

Günümüzde teknolojinin hızla gelişmesine paralel olarak oto anahtarı sektörü de oldukça gelişim gösterdi. Artık anahtarlar sadece aracın kapısını veya kontağını açan bir araç olmaktan çıktı.

Aracın bütün kapılarını tek bir tuşa basarak, eski model araçlara göre daha güvenli bir sistem ile kilitleyebilirsiniz. Özellikle kia anahtarı sahip olduğu özel dişler sayesinde aracınızın kontağı o anahtar dışında başka bir anahtar tarafından açılması mümkün değildir.

oto anahtarı

oto anahtarı

Bu otomatik anahtarların bir diğer özelliği ise, (örneğin mazda anahtarı) cam veya far açma kapama gibi özelliklerinin de bulunması. Tamamen teknolojik olan bu anahtarlar sayesinde araçlarınız hem daha güvenli hem de daha konforlu oluyor.

Siz de böyle bir anahtar yaptırmak istiyor, ya da hali hazırda bulunan anahtarınızın yedeğini bastırmak istiyorsanız  adlı internet sitemizi ziyaret edebilir, bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Otomobil Anahtarları” üzerine 3 yorum

  1. ahmet köse dedi ki:

    Daha önce mazda anahtarı kaybetmiştim, bu firmayı aradım çok hızlı bir şekilde yedek anahtarımı yaptılar gayet güzel

  2. feyza özşahin dedi ki:

    Merhaaba, kia 2013 model arabam var ama anahtarı ilk aydan kaybettim eşime söylemek istemiyorum, yerinize gelsem ne kadar sürede anahtarımın yedeğini yapabilirsiniz

  3. aykut kartal dedi ki:

    anahtarlar eskiden sadece kapıyı açıyordu şimdi çok daha fonksiyonel hale getirdiler tebrik etmek gerek

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.