Otomobil kiralamak çok avantajlı

Otomobil kiralamak çok avantajlı

Oto kiralama sektörünün hızla gelişmesine en büyük katkıyı, araba sahibi olmayan ama otomobile ihtiyaç duyan kişiler sağladı. Bugün hem dünyada hem de ülkemizde rent a car şirketleri bir tek şahıslara hizmet etmiyor.

Sektör öylesine büyüdü ve gelişti ki, devasa sermayeli şirketlerin bile araç filoları, araba kiralama şirketleri tarafından sağlanıyor. Küçük ve orta ölçekli şirketler ile holdinglere araç filosu kiralama hizmeti veren rent a car şirketleri, tam bir profesyonel gibi çalışıyor. Nasıl mı? Oto Kiralama
oto kiralama

Bir şirket ya da firma ulaşım ihtiyacını rent a car şirketinin kiralık araç filosu ile karşıladıysa vergi ödemekten, kasko ve sigorta gibi zorunlu giderlerden, bakım ve onarım gibi son derece pahalı maliyetlerden kurtuluyor.

Bütün bu maliyetleri firma yerine, onlara araba kiralayan rent a car şirketi karşılıyor. Bu ciddi avantajlar nedeniyle araç filolarını kiralama yoluyla oluşturan şirketler sadece araba kiralama ve yakıt parası ödüyor.

Ve onlara sadece kiralık otomobil ya da otomobiller ile sürüş keyfi yaşamak, ulaşım ihtiyacını gönül rahatlıyla gidermek kalıyor. Araba kiralama şirketlerinin kiralık otomobil portföyünde artık orta segment otomobiller yok. Birbirinden güzel, birbirinden lüks ve pahalı kiralık otomobiller de araç kiralama şirketlerinin parkında geçici sahiplerini bekliyor. Oto kiralama

Oto Kiralamanın Püf Noktaları

Otomobil kiralamak çok avantajlı” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.