Oxxi Para Hakkında Bilgiler

Bir webmaster platformu olan oxxi.net üzerinde son zamanlarda yapılan köklü değişiklikler arasına bir de ödeme uygulaması girmiş bulunuyor. Daha çok PayPal sistemine benzer şekilde işleyen sistem sayesinde diğer kullanıcılarla sürdürülen ticari ilişkileri pratiğe dökmenin uygunluğu da bu anlamda birçok kullanıcının işleri üzerindeki kolaylık oranını arttırmış bulunuyor.

Oxxi Para sistemi olarak adlandırılan uygulama ile kendi hesabınıza ya da başkaca hesaplara para yüklemeniz daha pratik bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Üye panelleri üzerinden PayPal ve banka hesaplarına para yüklemenin mümkün olduğu sistemde henüz Misli.com gibi mercilere uyumluluk uygulanmamış.

oxxi para

oxxi para

PayPal ya da kredi kartıyla yapılan ödemeler anında hesaba geçebiliyor ancak banka havalesi 1 saat gecikme ya da EFT zamanı dışında kalan dilimlerde ertesi gün gibi bir sarkma periyoduna erişebiliyor.

Bu noktada yapılan ödemelerin basitçe bir panel üzerinden gerçekleştirilebiliyor olması özellikle iş yoğunluklarının yüksek hızda tamamlanmasına yönelik bir uygulamayı içermesi webmaster forumlarının daha fazla işlerlik kazanacağı yönündeki ipuçlarını da gelecek günler için veriyor demek bu anlamda yanlış olmayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.