Oxxi Sms Sistemi Nasıl İşliyor?

Günden güne gelişim hızını arttıran oxxi.net r10.net’e alternatif olarak düşünüldüğünde belirli ayrıcalıklarını da ortaya koymakta daha etkin bir konuma sahip olmaya başladı.

Yeni bir sistemle forum üyelerinin birbirleri arasında SMS iletişimini de sağlayacak olmalarının ayrıcalığı oxxi.net üzerinde belirli bir ilginin toplanmasına yönelik önemli bir adım olarak görülüyor.

oxxi sms

Forum üzerinden sistemde telefon numarası yer alan üyelere telefonları aracılığıyla ulaşma imkanını sunan oxxi.net her üyeye sınırlı sayıda SMS hakkı sunuyor. Şimdilik sadece sistemde geçirilen süreye göre hak ve SMS bonusu kazanma imkanını sunan web sayfasında sistem aktifliğinin de bu ölçekte arttırılabilme olanağının yüksek olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Mesaj almak istemeyen kullanıcılar için de belirli imkanları bünyesinde bulunduran sistem sayesinde birçok kullanıcıyla istediğiniz anda iletişim kurmanın mecra anlamında çeşitlenmesi bu tür forumların özgünlüğünü arttıracak önemli bir gelişim olarak ön plana çıkıyor.

Böylelikle hızlılık anlamında işlerin daha etkin bir şekilde sonuçlanması da kullanıcılar arasındaki iletişimin sorunsuz bir biçimde uygulanmasını sağlıyor. Şebeke ayarlarının da bu noktada admin konumundaki kişilerce daha fazla ilgi gösterilmesi gereken alanları oluşturması da gözden kaçırılmaması gereken noktalardan biri.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.