davetiye

Özel Düğün Davetiyesi Modelleri

Düğün hazırlıkları başladığı zaman düğününüze davet edeceğiniz misafirlerinize düğün öncesinde güzel ve şık bir davetiye sunmalısınız. Davetiye modellerini seçerken ise her zaman iddialı bir tasarıma ve hatıra bırakıcı olmasına dikkat etmelisiniz. Özel olarak hazırlanmış olan kaliteli kağıtlara basılan davetiyeleri kullanırsanız misafirleriniz bu davetiyeleri uzun yıllar boyunca saklayarak sizleri hatırlayabilirler.

davetiye

davetiye

Dikkat çekici bir davetiye hazırlamak istiyorsanız renkli özel tasarımlı davetiye modellerine göz atabilirsiniz. Davetiyelerinizin üzerinde ise her ayrıntı net ve anlaşılır bir dil ile kısaca yer almalıdır. Davetiyenizde mutlaka etkileyici bir metine de yer vermelisiniz. Sünnet, düğün, nişan ya da toplantı gibi farklı amaçlar ile de kullanabilen bu davetiyelerin en önemli olanları düğünde kullanılanlarıdır.

Davetiye Sayısı Nasıl Belirlenmeli?

Misafirlerinize dağıtacağınız davetiyelerinizin üzerinde göz alıcı motifleri metinleriniz ile birlikte kullanmanızda düğününüzün iddialı atmosferi hakkında misafirleri heyecanlandıracaktır. Estetik ve şık tasarımlardan elde edilen bu davetiye modellerine dilerseniz sevdiklerinizin fotoğraflarını da koyabilir ya da ufak çiçekler ile de süsleyebilirsiniz. Davetiyelerinizi hazırlatırken her zaman misafir sayınızı da göz önünde bulundurmalısınız. Davet edeceğiniz kişilerin ortalama sayısından biraz daha fazla davetiye bastırırsanız ilerleyen dönemlerde davetiye konusunda sıkıntı yaşamazsınız. En anlamlı ve özel günlerinizden biri olacak olan düğününüz için kaliteli ve özgün tasarımlı davetiyeler arıyorsanız adresini ziyaret ederek kendinize özel düğün davetiyeleri bastırabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.