Özel Ölçülü Davlumbaz Modelleri

Mutfağınızda yemek yaparken ağır kokulardan dolayı rahatsızlık hissediyorsanız davlumbaz kullanabilirsiniz. Bütün ızgara, kızartma, haşlama, pişirme, yanma gibi kokuların önüne geçip, kendi içine hapsedecek olan davlumbaz ile evinizde yemek kokularının verdiği rahatsızlıktan uzak bir yaşam süreceksiniz. Evinizde kullanacağınız davlumbazların ölçüleri vardır.

Bu ölçüler; duvar tipi için; 60 cm, 70 cm, 75 cm, 90 cmve 100 cm’dir. Ada tipi davlumbaz ölçüleri ise;90 cm,45 cm ve33 cm olarak değişmektedir. Sizin için hangi model ve hangi ölçü uygunsa Arçelik mağazalarından bulabilirsiniz.

davlumbaz

davlumbaz

Mutfağınıza Uygun Davlumbaz Kullanın

Arçelik davlumbaz modellerinin genel ve teknik özelliklerinden bazıları şu şekildedir; Yoğun çalışma konumu vardır. Filtre doluluk göstergesi ve hava temizleme özelliği vardır. Kontrol tipi; elektronik – soft touch ve lamba tipi halojendir.

Lambalı olan davlumbaz modelleri, akşamları mutfağınızafarklı bir hava katacaktır. Davlumbazınızın lambalarını, mutfağınızda loş bir ışık ile modern ve huzur verici bir hava olması için kullanabilirsiniz. Hava emiş gücü (m3/saat): 830, 3 olan ve hız ayarı olan davlumbaz kullanımı ile artık bütün kötü kokulara son.Kaset tip filtrekullanılan davlumbaz modelinin filtre adedi ise 2 tanedir.

2 adet lambası vardır ve güçleri 20 W, otomatik zaman ayarlı kapanma vardır, opsiyonel karbon filtre vardır, Min: 36 dBA Max: 56 dBA ses seviyesi vardır. 1.seviye: 36, 2. Seviye:45, 3. Seviye ise 53 dBA olarak ayarlanmıştır. Modellerin özelliklerine dair daha fazla bilgi edinmek ve fiyatlarını öğrenmek için http://www.arcelik.com.tr/ankastre-davlumbazlar.html adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.