Panjur ve Kepenk Sistemi

Günümüzde oldukça sık karşılaşılan panjur sistemi pencerelere ayrı bir hava katan bunun yanı sıra evinize sınırlı miktarda güneş girmesini sağlayabilecek olan yada güneş ışığını istenildiği taktirde sıfırlayabilecek olan bir mekanizmayı kapsar.

Panjur ve Kepenk Sistemi

Panjur ve Kepenk Sistemi

Panjurların değişik ebatlarda, renklerde, değişik malzemelerde ve kullanma sitillerinde yapımı mevcuttur. Pencerenizin renk ve tasarımı göz önüne alınarak isteğinize göre bir panjur sistemi ile hem evinizi şık bir görünüme kavuşturabilir hem de perde ve tüllerinizin güneş ışığına maruz kalmasını önleyerek güneşten korunabilirsiniz. kapı pencere aksesuarları

Panjurların bir diğer avantajı ise pencerelerin camlarının toz ve kirliliğe karşı korunmasını sağlamasıdır. Pencerelerde olduğu gibi kapılarda da uygulanabilen kepenk sistemi ise genelde dükkanların başvurduğu fakat isteğe göre evlerde de kullanılabilen bir sistemdir.

Pencere ve kapı aksesuarlarının günümüzde oldukça geniş bir yelpazede hizmet vermesi sayesinde hem güvenliği sağlamak hem de şıklıktan ödün vermemek mümkündür.

Bu bağlamda pencere ve kapılarda sık olarak kullanılabilen kepenk ve panjur sistemini denemek istiyorsanız içiniz rahat olsun. Çükü dilediğiniz model ve tarzda panjur ve kepenk sistemini bulmanız zor olmayacak. kapı pencere aksesuarları kayseri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.