Pc Uyku Modu Sorunu Çözümü

İnternetten bir şeyler izliyorsunuz ve monitorunuz bir anda kapandı. Ne oldu uyku moduna geçti, tabi bu sırada çok sinir oluyorsunuz. Kızmayın sizlere 5sey.com olarak bunun da çözümünü bulduk.

Bunu genel olarak yaşamışızdır. Bir çok kişinin film izlerken kızdığı bir uygulama genellikle işletim sistemleri arasında XP de rastlamaktayız. Şimdilerin popüler işletim sistemi olan Windows 7 ve vistadaki güzel uygulamalardan biri olan bekleme modunu tamamen kapatma veya zaman ayarlamasını yapabiliyorsunuz.

Az sonra sizlere vereceğimiz ufak bilgiler ile bilgisayarınızda film izlerken sürekli hareket mouse oynatma gereği duymayacaksınız.

pc uyku modu

pc uyku modu

Şimdi başlıyoruz; İlk masaüstümüze gelip sağ tıklıyoruz. Özellikler seçeneğini seçerek Vista veya Windows 7 hangisi kullanıyorsanız Kişiselleştirme seçeneğini seçin, açılan pencerede ekran koruyucuyu seçerek geldiğiniz bölümde güç ayarlarına tıklayın.

Buraya kadar geldik ve bundan sonra ekranın kapanma süresini bilgisayarın uyku moduna geçme süresini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Aşağıda vermiş olduğumuz resmi inceleyebilirsiniz. Bu ve benzeri bir çok uygulamayı içeren Windows 7 ve Vista işletim sistemlerinin güzel uygulamalarını sizlere olabildiğince anlatmaya çalışıyoruz. Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz. 5sey.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.