Photoshop Mobile Türkçe

Photoshop Mobile

Photoshop neredeyse herkes tarafından tercih edilen ve profesyonel işlere imza atmak için mutlaka edinmeniz gereken bir program diyebiliriz. Photoshop.com adresi üzerinden yapılan duyuru ile mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz Photoshop Mobile kullanıma sunuldu ve ücretsiz olarak telefonlarınıza indirerek kullanabiliyorsunuz.

Iphone, Blackberry gibi platformlar için özellikle üretilmiş görünen Photosop Mobile sistem gereksinimleri konusunda herhangi bir detaya ulaşamadığımı belirtmek durumundayım. Fakat telefon hafızası düşük olan cihazlarda kullanımı biraz zor olacak gibi görünüyor.

Google mobil işletim sistemi üzerine kurulu olan Google Android kullanan kişiler ise bir haftadır Photoshop resmi sitesi üzerinden programı ücretsiz olarak indirebiliyor…

Photoshop Mobile Türkçe” üzerine 2 yorum

  1. turan dedi ki:

    photoshop programı ile resim üzerinde her şeyi yapabiliyorum. Bu sayede internette resim temizleme işleri yaparak para kazanıyorum.

  2. levent dedi ki:

    photoshop programı iyi ki yazılmış. çoğu şey şey yapılamazdı. sanırım en çok da fotoğraf stüdyoları photoshop sayesinde çok rahat ediyorlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.