Platform Ayakkabı Modelleri

Yaz aylarının yaklaşması ile mini eteklerin ortaya çıkması akla ilk olarak mini eteğin altına giyilen platform ayakkabılar da yeni koleksiyonlar ile bu sene bayanlar ne seçeceklerine karar veremeyecekler. Ayakkabı da öncü isim olan Arow 2014 yılında da platform ayakkabı koleksiyonu ile bayanların ilgisini üzerine toplamayı başarıyor. Bu koleksiyonda her kıyafetinize uygun olarak platform ayakkabı bulabilir ve istediğiniz gibi kombinleyebilirsiniz.

platform ayakkabı

platform ayakkabı

Sadece mini eteklerinizle değil günlük elbiseleriniz ve şık pantolonlarınız ile de muhteşem bir kombin yakalayacak olan platform ayakkabılar ile düşman çatlatabilirsiniz. Özellikle de kısa boylu bayanların en çok tercih ettiği platform ayakkabıların rahatlığı da çok önemlidir.

Platform Ayakkabıda Rahatlık

Topuklu ayakkabı hele de platform topuklu ayakkabı denildiğinde akla ilk gelen şey rahatsız ve mecburi olmasa giyilmez sözleridir. Bu sözleri hafızlardan sonsuza kadar silecek olan Arow ile son derece rahat platform ayakkabılara kavuşabilirsiniz. Sizin ayak sağlığınızı en az sizin kadar düşünen markamız ile satın almış olduğunuz ortopedik özelliğe sahip olan platform ayakkabılar ile gün boyu bana mısın demeden rahatça gezebilecek hatta çalışabileceksiniz.

2014 sezonunun son modası olan midi etekler ile platform ayakkabı kombini yaparak tüm gözleri üzerinize toplayabilirsiniz. Özellikle de bacak boyu kısa olan bayanlarda bir kombin harika bir estetik görünüm sağlayacak. Her kıyafetinize uygun platform ayakkabı modellerine göz atmak için adresinden yararlanabilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.