Play Station oyun dünyası

Eğer kendinize yeni bir Play Station 3 konsolu aldıysanız, muhtemelen ilk iş olarak  zihninizde oynayacağınız oyunların listesini oluşturuyorsunuzdur.İşte sizin için sıralanmış en iyi oyunlardan bir kaç tanesi.Kral Oyunlar hakkında yazılanlar sayesinde, belli ölçüde fikir sahibi olabilirsiniz.Bu oyunlar sayesinde konsola ödemiş olduğunuz para , size eğlence olarak fazlasıyla geri dönecektir.

Metal Gear Solid 4

MGS4 PlayStation oyunları arasında en iyilerden bir tanesi.Bence listede en üst sıraya konması gereken oyun budur.Eminim ki,bu oyunda bir kez başlayınca,kral oyunun sonuna gelene kadar bu oyundan vazgeçemeyeceksiniz.Size sunduğu eğlence, konsola harcadığınız paraya pazlasıyla değecek.

playstation

playstation

Fallout 3

Farklı bir oyun, hele birde Ps32le oynamak apayrı bir deneyim.Tam bir eğlence kaynağı ve oynayana yüzlerce saat sürecek bir oyun deneyimi sunuyor.

Rockband

Bu oyundan zevk almak istiyorsanız , arkadaşlarınızla oynamanızı kesinlikle tavsiye edebilirim.

Resistance

Mükemmel Ps3 oyunlarından bir tanesi.Size kesinlikle eğlenceli saatler sunacağını söyleyebilirim.

Assasin’s Creed

Ortaçağ’da, Ortadoğu’da geçen bir aksiyon oyunu.Bu oyunda , bir suikastçı ekibinin üyesi, tehlikeli bir suikastçı rolündesin.Eğer aksiyon seviyorsan kesinlikle favorilerinden biri olacaktır.

Tabiki bunlardan başka yüzlerce Ps3 oyunu mevcut, fakat amacımız sadece en iyileri hakkında bir kaç tavsiyede bulunmak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.