Prohal için zamanınız değerli

“Çünkü Prohal kazandırır” sloganı ile çalışan ve müşterilerinin memnuniyetini temel unsur olarak kabul eden Prohal, hal çalışanları için muhteşem bir program geliştirmiştir. Birçok hal programından daha kullanışlı ve son teknoloji ürünü olan Prohal programı, Selçuk Üniversitesi Teknokent desteği ile tasarlandı. Yeni hal yasası uygun programda, piyasadaki birçok program gibi saatlerce uğraştırmıyor. Fatura üzerinde bulunan esneklikler ve kısayol tuşları ile işlerinizi kolaylıkla tamamlayabiliyorsunuz.

hal programı

hal programı

Sloganlarında bulunan “kazandırır” kelimesinde Prohal çok şeyi kazandırıyor. En önemlisi zamandan kazanmanıza yardımcı oluyor. Kolay ve dinamik bir yapıya sahip, sql alt yapı ile üretilen bu program sektörün en iyisidir. Devir ücreti gibi büyük bir yükten de kurtararak, size kazandırmaya devam ediyor.

Kullanımına hızlı alışmanız açısından programın eğitimini de vermekte olan firma, bunun yanında  adresindeki formu doldurduğunuz taktirde sizinle iletişime geçerek, bulunduğunuz yere kadar geliyorlar. 24 saat plus destek avantajı da sağlayan Prohal, müşterilerine %100 güven ve memnuniyet sağlıyor. Sizde gecikmeden  yeni hal yasası uygun hal programı almak için +90 332 235 52 23 yada web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Prohal için zamanınız değerli” üzerine 3 yorum

 1. Senem dedi ki:

  Oldukça iyi bir uygulama. Hem zamandan tasarruf sağlıyor hem de işleri oldukça kolay hale getiriyor. Önereilecek bir uygulama diyebiliriz.

 2. Mesut dedi ki:

  Birçok anlamda işimize kolaylık sağlıyor. Bu sebeple Selçuk Üni. öğrenci ve akademisyenlerine ve uygulamada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

  Bir hal esnafı..

 3. Mahmut dedi ki:

  Program normal fatura kesme yazılımlarından nasıl farklılıkllar içeriyor ki acaba. Neden diğerlerinde olmayan şeyler bunda var. Diğerleri neden eklemiyor bu özellikleri.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.