Protez Tırnak Uygulaması

Protez Tırnak

Estetik açıdan son dönemlerde oldukça ilgi çeken protez tırnak, bayanların en çok talepte bulundukları işlem halini gelmiş durumdadır. Peki nedir bu protez tırnak, kimlere uygulanabilir? Tırnaklarınız yeterince uzun değil ve renk açısından bir sorununuz varsa, tırnaklarınız ikiye ayrılıp çok çabuk kırılıyorsa ve sürekli tırnak yeme probleminiz var ise protez tırnak tam size göre bir çözüm.

protez tırnak

Protez tırnak sadece sorunu olan kişilere değil, aynı zamanda bakımlı ve güzel görünmek isteyen her bayan için kullanılabilir. Protez tırnak uygulamasını kullanırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, tırnak şekli ve yapısıdır. Doğal tırnaklardan farkı bulunmayan protez tırnaklara sadece 1,5 2 saat içersinde kavuşabilirsiniz.

Protez tırnak uygulamasının en güzel yanlarından biri ise, takma tırnak gibi tırnağın dibinden uygulanarak değil de ucundan takılıyor olmasıdır. Protez tırnak, takma tırnaklar gibi orjinal tırnağınızın büyümesini ve hava almasını asla engellemez. protez tırnak takıldıktan sonra, normal tırnaklarınızdan hiçbir farkı olmadan kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.