R.U.S.E. Oyun İnceleme

R.U.S.E

İkinci dünya savaşı Dünya devletlerinin çok farklı stratejiler uyguladıkları savaşlardan bir tanesidir. Ülkemizin 2. dünya savaşındaki rolü de çok büyük ve kazandığımız Çanakkale zaferi ile tüm dünya bizlerden bahsetmesine neden olmuştur.

R.U.S.E de Dünya Savaşı stratejilerini kendiniz oyundaki yapay zekayla birleştiğinde sizlere gerçek liderlik duygusunu yaşatmaktadır.

ruse

ruse

Strateji oyunları dediğimizde War Craft, Red Alert gibi oyun tarzlarının dışında Total war oyu tarzını da içinde barındıran R.U.S.E yeni strateji oyununu bizlerle farklı zevk vereceğinden emin olabilirsiniz.

R.U.S.E diğer strateji oyunlarındaki gibi uygulamadan ziyada daha çok savaş mantığını kavrayabilmek ve uygulayabilmemiz için fırsat sunmaktadır. Oyun kabartılmış bir haritanın üstünde stratejilerini belirlemenize ve hareket etmenize, haritadan uzaklaştıkça haritanın belirginliği ve etrafınıza baktığınızda bir karargahın içinde olduğunuzu anlayacaksınız.

Bu yönden bakıldığından diğer strateji oyunlarına göre çok farklı olan R.U.S.E müttefik devletlerimizle beraber düşmanlarımızın canına okuma zevkini bizlere sağlamayı hedefliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.