Regülatör Adına Aradığınız Herşey

Ülkemizde henüz tam taşkilatlı bir elektrik devreleri olduğu söylenemez. Her ne kadar yavaş yavaş rayına oturtulmaya çalışılsada zaman zaman gerilim, akım ve frekans değerlerinde dalgalanmalar sonucu voltaj dalgalanmaları olduğu görülmektedir. Bunu engellemek ve eşyalarınızın bu durumdan etkilenmesine olanak tanımamak için sizde regülatör kullanabilirsiniz.

Regülatör sayesinde elektrik ile çalışan bütün eşyalarınız voltaj düşüklüğü gibi durumdan etkilenmemektedir. Voltaj düşmesi durumu veya voltajdaki dalgalanmalar sonucunda çalışır vaziyette bulunan elektrikli eşyalarınızın motorları ve diğer aksanları zarar görmektedir. Bunun sonucunda da ömrünü tamamlama gibi durumla karşı karşıya kalabilirsiniz.

regülatör nedir

regülatör nedir

Bu gibi durumlar sizin cebinize oldukça büyük külfet oluşturmaktadır. Yenisini alma durumuyla karşı karşıya kalınabilmektedir. Bu durumla karşılaşmamak için sizde bir regülatör ile işleri düzeltebilirsiniz. Regülatör kullanılan alan ve duruma göre çeşitleri bulunmaktadır. Statik servo, monofaze servo, trifaze servo ve kombi regülatörü gibi birçok regülatör çeşidi bulunmaktadır.

Regülatör hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak ve Regülatör servisi ihtiyacınızı karşılayabilmek için sizde işinde uzaman ve tecrübeli kişilerin bulunduğu  adresini ziyaret ederek daha detaylı ve kapsamlı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Regülatör Adına Aradığınız Herşey” üzerine 3 yorum

  1. Batuhan dedi ki:

    Bozulan regülatörleri bence çöpe atmayın. Kaliteli teknik servislerde tamirini yaptırabilirsiniz.

  2. Erkan dedi ki:

    Kombi regülatörleri gerçekten büyük bir destek veriyor. Kombilerin elektrik yüzünden bozulmasını büyük bir oranda önlüyor.

  3. Aykut dedi ki:

    Bazı regülatör servisleri gerçekten sağlam cihazı bozabiliyor. Bozulmuş cihazı kullanılamaz halede getirebiliyor. Düzgün yerleri tercih edin, teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.