renksiztv blog

Renksiz TV Hala Gündemde

Renksiz TV Hala Gündemde

Bir zamanlar nasıl çalıştığına inanamadan baktığımız renkli televizyonların siyah beyaz zamanları da vardı ve üzerine dantel örtülen tüplü televizyonlar başköşede dururdu. Şimdi incecik bir hale gelip duvarlara asıldılar, hatta bir saat kadranına sığacak kadar küçüldüler. Biz renksiz TV günlerini hala gülümseyerek hatırlıyoruz. Ve bir paylaşım platformu şimdi bu nostaljik ismi günümüzün internet dünyasına yaşıyor ve renksiztv.com adıyla aslında çok renkli olan bir bilgi portalını kullanıma sunuyor.

renksiz tv

Çok Renkli Konular Var

İnternet sadece merak edilen konuların araştırıldığı ya da oyun oynanıp sohbet edilen sitelerden oluşmuyor. Tecrübelerin paylaşıldığı, sohbet yazılarının yazıldığı, herkesin kolayca anlayabildiği bilgilerin sunulduğu paylaşım platformları da var. Renksiztv sitesi de işte böyle bir yapıda oluşturuldu. Ayakkabı, bilgisayar, dekorasyon, internet, medya ve beyaz perde, moda, mutfak araçları, saat, sağlık, teknoloji gibi konular, güncel hayat ve yararlı bilgiler gibi başlıklar altında sizlere sunuluyor. Yeni aldığınız bir beyaz eşyayı önceden kullananların tecrübelerini böylece okuyabiliyorsunuz. Ya da tam mevsime uygun olarak yaşayabileceğiniz güneş yanıklarına basit bitkisel çözümler hakkında fikriniz oluyor. Sokak modası da çok okunan konulardan biri.

renksiztv blog

Yazarlarından Olabilirsiniz

Bir bilgi portalı olarak çok ziyaret edilen bir site, renksiztv.com ise siteye giriş formatınız. Hayatı paylaşmak gerek. Sitenin yazım kurallarına uyan herkes renksiztv bilgi portalı yazarı olabilir. Böylece tatlı bir ironi ile renksiz başlayan girişler renkli hale dönüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.