RhMoz İle Sitenizi Değerlendirin

Rhmoz ile pr değerinizi ve ziyaretçi sayınızı arttırın

Webmasterların hepsi bilirler ki dünyanın bir numaralı arama motoru sitesi Google’dır. Site açan insanlar diğer arama motorlarına nazaran her zaman Google sitesinde üst sıralarda çıkmak isterler çünkü dünyanın büyük çoğunluğu Google arama motorunu kullanmaktadır.

directory

Google’ın sitelerin kalitelerine vermiş olduğu değerler yine kendi içinde vermiş olduğu pr yani pagerank değerinden geçmektedir. Pagerank değerinizi arttırmanız için sizin page rankinizden daha yüksek page ranke sahip olan siteden link almanızdır ve bunları sizlere dizin sağlamaktadır.

Dizin siteleri ücretsizdir yani free directory olarak webmasterlar daha iyi bilmektedirler.Ücretsiz dizin siteleri kaliteli siteleri bünyesine ekleyerek siteye dahil olan sitelerin daha fazla page rank alarak hedeflerini ulaşmalarını hedef almaktadır.

Rhmoz sitesi page ranki yüksek ve yalnızca kaliteli siteleri bünyesinde barındırarak, Rhmoz’a linklerini ekleten kişiler yani best links olan sitelerin arasında olmanız demek Rhmoz bünyesind,e siteniz açık olduğu sürece linkiniz orada kalacak ve her page rank güncellemesinde etkisini koruyacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.