Sabri Özel 2012 Erkek Koleksiyonu

Siz de rahatlığın ve şıklığın bir arada yer aldığı modelleri tercih ediyorsanız ve tarz ürünler içerisinde daha modern çizgiler yarattığınızı düşünüyorsanız, sizlere saydığımız özelliklere sahip olan Sabri özel 2012 erkek koleksiyonunu öneriyoruz. Siz de bu koleksiyon dahilinde birbiriden şık modelleri, bir arada görebilir ve bu yaz sezonuna baştan sona yenilenerek giriş yapabilirsiniz.

Sabri özel 2012 erkek koleksiyonu içerisinde bu yaza damgasını vuracak en önemli oluşumlardan biri cotton ipliklerin kullanılmış olduğu triko ve penye modelleri olmaktadır. Koleksiyonun önemli parçalarından biri olarak karşımıza çıkan bu özellik, trend renklere hakim olması ve özgün bir tarz yaratması ile şıklığın yeni adreslerinden biri olarak ön plana çıkmaktadır. Bunun yanında koleksiyonun sahip olduğu trend renkler arasında kırmızı, bej, mavi, beyaz, camel, sarı, kahve ve saks tonları yer almaktadır.

Diğer yandan Sabri özel 2012 erkek koleksiyonu içerisinde bulunan gömleklerin üzerine ince gami ve şerit detayları eklenmiştir. Bu yönüyle daha modern bir tarz yansıtan gömlekler, pek çok kişiye hitap etmesi nedeniyle de tercih sebebi olmaktadır.

Siz de Sabri özel 2012 erkek koleksiyonuna ait ürünlerden herhangi birini seçerek sevdiklerinize hediye edebilir ya da kendiniz için satın aldığınız trend ürünler ile yenilikçi bir tarza bürünebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.