Saç bakım önerileri

Saç dökülme derdi sizde de mi var ? Peki çözümü aradınız mı hiç ? İsterseniz saç dökülmesi nedir biraz ondan bahsedeli. Saç dökülmesi 30lu yaşlardan sonra başlayarak zaman içerisinde kelliğe yol açar.

Dökülmeler psikolojik etkenler ve saçlara yeterince bakım yapamamaktan kaynaklanır. Düzenli saç bakımı yapmamak ve sürekli şampuan değişimi saç dökülmelerini tetikleyenler arasında.

saç bakımı

saç bakımı

Eczanelerde bunun için ilaçlar yer alıyor. Ancak ilaçların fazla etki ettiği söylenemez. Ancak böyle bir sorununuz var ise kullanmanız yarar var. Bir başka yöntem ise saç ektirme yöntemi. Saç ektirerek de bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Bayanların saç uzatma istemesi sürekli şampuan değiştirmelerine neden oluyor. Birkaç şampuanı deniyorlar var çözüm alamadıklarında hemen değişime gidiyorlar.

saç uzaması işlemi zaman içerisinde gelişen bir durum olduğu için bakım yaparak sonucu beklemek gerekir. saç bakımı nasıl yapabilirim ? Saç bakımınızı düzenli olarak saçlarınızı yıkarak, belirli ve saçlarınız uygun şampuanı kullanarak, eğer kırılmalar yaşıyorsanız uçlarından kestirerek bakım yapabilirsiniz. Saç kremini de iyi seçmeniz faydalı olacaktır.

Tüm bu konular hakkında en detaylı bilgileri  üzerinden alabilirsiniz. Daha fazla bilgi için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Saç bakım önerileri” üzerine 3 yorum

  1. senem dedi ki:

    Saçlarımdaki kırılmalardan bıkmıştım fakat bakım yapmam sonucunda bu beladan kurtuldum.Saç bakımını nasıl yaparım ? sorusu gerçekten güzel cevaplanmış

  2. kerim dedi ki:

    Ne zaman saçlarımı uzatmaya kalksam saçlarım dökülüyor.Bunun genetik filan olduğunu düşündüm hep hiç saç bakımı ile saçlarım dökülmeden saçımı uzatabileceğimi düşünmedim.Şuan aynaya bakıyorum da ne kadar yanılmışım 🙂

  3. leyla dedi ki:

    Her zaman söylemişimdir.Doğru şampuan ve düzgün bakım ile ulaşılamayacak saç yoktur.Kimileri saçının uzamamasından,kimileri dökülmesinden şikayet eder.Biraz bakımla bunların çözüleceğini düşünmez.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.