Saç ekim için yurtdışına gitmenize gerek yoktur

saç ekim merkezleri ülkemizde çok önemli başarılara imza atmaktadır. Diğer ülkelerden bile bu başarı duyulmuş ve saç ekim için ülkemize sağlık seferleri düzenlenmeye başlamıştır. Bunda öncelikle çok başarılı operasyonların etkisi vardır. Bunun dışında diğer ülkelere göre çok daha ucuz fiyata yapılmaktadır. Ülkemiz saç cerrahisi bu başarısı nedeni ile yurt dışı hekimleri tarafından da ilgi ile takip edilmeye başlamıştır.

saç ekimi için öncelikle sağlık şartlarına uygun merkezlerin bulunması zorunludur. Çünkü bu konuda uzman olmayan kişiler tarafından yapılan saç ekim operasyonları önemli sağlık sorunlarını da beraberinde getirmektedir. Saç ekim için bir diğer önemli unsur da işlem yapılan merkezin sağlık kurallarına uyup uymadığıdır.

saç ekim

saç ekim

Saç ekim merkezleri her geçen gün artmak da ve denetimleri de zorlaşmaktadır. Bu nedenle denetimleri sağlık bakanlığı tarafından yapılan merkezleri tercih etmeniz sağlık açısından da çok önem taşır. Sağlık belgesi alınmış da olsa rutin denetimlerin yapıldığından da emin olarak operasyona izin verin.

Saç ekim için ülkemizin göz bebeği cerrahlarının çalıştığı merkezler sıfır yan etki ile çalışmaktadır. Bunun için araştırma yapmadan saç ekimi yaptırmayın siz bu konuda sitesi yardımcı olarak randevu verecektir.

Saç ekim için yurtdışına gitmenize gerek yoktur” üzerine 6 yorum

 1. Onur dedi ki:

  Ben onur 22 yaşındayım ve saçlarım dökülüyor saç ekimi yaptırmalımıyım yoksa çıkarmı?

 2. Tamer dedi ki:

  Makale çok yararlı olmuş ülkemizde saç ekimi için yurtdışına giden çok. halbusamki ülkemizde çok profesyonel saç ekim merkezleri var onlara gitseler daha iyi olur. tekrardan makale için teşekkürler.

 3. Baki dedi ki:

  Saçlar büyük sorun oluşturabiliyor. Hele dökülmeler. Dökülmeleri eğer önemsemezsek kötü sonuçlar doğurabiliyor. Teşekkürler.

 4. Bekir dedi ki:

  Baki bey haklısınız. Gerçekten saç bakımı önemli.. Öyle bir sorunum yok Allah’a şükür. Teşekkürler.

 5. Hakkı dedi ki:

  Ufaktan saç dökülmeleri var ama korkuyorum. Bir doktora gitmeliyim. Siteyi inceliyorum şu anda teşekkürler. 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.