Saçlarda John Frieda Farkı

Kadınların da erkeklerin de günlük şıklıklarını tamamlamalarını sağlayan en önemli unsur saçlarının güzelliğidir. Kadınların ve erkeklerin kendilerine olan güvenlerini kaybetmemeleri tarzlarını rahatça yaşamalarını sağlamak john frieda markasının il amacıdır.

Londra, New York ve Los Angeles’ de bulunan john frieda salonlarında marka, ürünlerini uzmanlar tarafından uygulatmakta ve saçlarda yarattıkları ışıltılar ile fark yaratmaktadırlar. Birinci sınıf standartlarda olan bu salonlarda sade, şık ve gösterişten uzak bir hizmet veriliyor. Markanın standartlarını her zaman yüksek tutmayı amaçlayan yöneticiler ürünlerini her bütçeden ve her ülkeden kullanıcı ile paylaşmak amacıyla düşük fiyat politikası uyguluyor.

John-Frieda

John-Frieda

John frieda ürünleri

Yenilik her konuda olduğu kadar saç bakımı konusunda da kendini göstermiştir. John frieda ürünleri uzman kuaförler ve saç uzmanları tarafından özel laboratuvarlarda üretilmiştir. Markanın şampuan serisinde düzleştirici etkili, kabarmayı önleyen, bukle belirginleştirici, hacim kazandıran şampuan, kızıl saçlar, kahverengi saçlar, siyah saçlar ve sarı saçlar için özel renk koruyucu, kuru ve hacim kazandıran, kabaran saçları pürüzsüzleştiren, saçlara güneş ışıltısı veren şampuanlar bulunmaktadır.

John frieda bakım ürünleri arasında hasarlı saçlara onarım bakımı, saç köklerine hacim kazandıran sprey losyon, hasarlı saçlara özel tam onarım saç bakımı, saçınızın doğal gücünü geri kazandıran sprey, düzleştirici saç bakım losyonu, ağırlık yapmayan onarıcı sprey, düzleştiric ve rahatlatıcı bakım kremi, onarıcı saç bakım kofresi, kıvırcık ve salgalı saçlar için saç bakım kofresi bulunmaktadır.

John frieda serumları ve maskeleri arasında ekstra güçlü pürüzsüzleştirici ve onarım serumu, elektriklenmeyi ve kabarmayı önleyen normal saçları koruyucu ve dengeleyici serum, ipeeksi ve yumuşak bir doku kazandıran gece için onarıcı saç bakım serumu, ısıya karşı koruyucu kompleks içeren bakım serumu, koruyucu bakım maskeleri, saçlara hacim kazandıran saç bakım maskesi, yoğun nemlendirici saç bakım maskesi bulunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.