Saçlarınız göz kamaştırsın

Parlak ve hacimli saçlara kim sahip olmak istemez ki? Birkaç ufak dokunuşla saçlarınızı mükemmel şekillere sokabilirsiniz. Saç telleriniz ince ve az mı? Hacim veremiyorsanız saçlarıızı öne atarak kurutmayla işe başlayabilirsiniz.

Hacim veren serumlarda bu konuda çok etkili. Saçınıza içerisinde silikon bulunan serumlardan sürdüğünüz takdirde yine saçlarınızda meydana gelecek değişimi hissedeceksiniz. Ancak bu serumları saçınıza ıslakken uyguladığınızda en verimli sonuca ulaşabilirsiniz.

Saçlarınız kuruyken kafanıza mı yapışıyor? Hiçbir şekilde hacim veremediğinizden yakınıyorsanız yine saçlarınızı önünüze alarak diplerine hafifçe sprey sıkın saçlarınızı geriye attığınızda kendiliğinden krepe görüntüsüne bürünmüş olacak.

Saçlara bakımı her zaman yapmak gerekir. Düzenli olarak saç bakım maskeleri ve saç bakım serumları kullanılmalıdır. Saçın uzun olması kadar sağlıklı görünmesi de önemlidir.

Beline kadar saçı olup da saçlarının yarıdan fazlası ölmüş olunca hem dışarıdan çirkin bir görüntü elde edilmiş olur hem de sağlıklı olan saçların köküne de yeterince zarar vermiş olursunuz. Aynı zamanda saçlarınızı yıkarken şampuanı saçlarınızın dibine saç kremini ise saçlarınızın ucuna uygulamanız yine saçlarınızın sağlığı için iyi olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.