Samsun osgb ile yeni iş kanunlarını öğrenin

Geçtiğimiz günlerde çıkan yeni bir düzenleme olan osgb hakkında kimse doğru dürüst bir şey bilmemektedir. Geniş açılımı ortak sağlık birimi güvenlik hizmetleri olan bu düzenleme işvereni bağlayıcı birçok hükümleri içinde barındırdığı halde bunun önemi hakkında bilgi sahibi olan işveren sayısının bir elin beş parmağını geçmediği de bir gerçektir.

Bu konuda araştırma yapan işverenler de çok önemli verilere ulaşamamak da ve mağdur olmaktan da çekinmektedir. samsun osgb konusunda arayış içinde olanlar ise kuzey osgb gibi kuruluşlar sayesinde şanslı olduklarını düşünmektedir. Konusuna hakim olan kuzey osgb kendisi ile çalışan firmalara bu ve değişik iş kanunları hakkında genel bilgi ve hizmet verebilmektedir.

samsun iş güvenliği

samsun iş güvenliği

samsun işyeri hekimliği konusunda bütün firmalara genel bilgi aktarmış olan kuzey osgb Samsun firmalarının sorun yaşamasının önüne geçmiştir. Samsun işyeri hekimliği konusunda ilgili firmalara gerekli eğitimi veren kuzey osgb bu noktada firmalara gerekli teknik ve lojistik desteği de vermektedir.

samsun iş güvenliği uzmanlığı gibi çok önemli ve hassas bir konu hakkında da ilgili firmalara eğitim vererek bu konuda sorun yaşanmasını önlemektedir. Siz de sitesini ziyaret ederek geniş bilgi alabilirsiniz.

Samsun osgb ile yeni iş kanunlarını öğrenin” üzerine 3 yorum

  1. ali dedi ki:

    Samsun da iş güvenliği konusunda uzmanlaşmış bir firma.Bu zamana kadar hiç bir mağduriyetim olmadı.

  2. simge dedi ki:

    Bizde iş güvenliği konusunda kuzey ile çalışıyoruz.Mağduriyet kelimesinden daha ziyade memnuniyetimiz oldu.Samsun da bulunması zor firma

  3. harun dedi ki:

    Samsun da sorun yaşamak istemeyen firmalar için bir kurtarıcı olan kuzey osbg.İş güvenliği konusunda kimseyi madur edeceklerini sanmıyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.