Sanal Ofis İle Etkin İş Çözümleri

Ofisler iş yaşamı için ne denli önemliyse iş kollarının ekonomik giderleri de bir o kadar inceleme – araştırma süreçlerine tabi tutulması gereken noktalar arasında yer almaktadır.

Yılda on adetten fazla toplantı sayısına sahip olmayan bir şirket için yüksek maliyetleri ile ön plana çıkan ofisler kiralamanın dezavantaj yaratacağı açıktır. Ancak sanal ofis uygulaması sayesinde toplantı sadece toplantı salonu olarak kiralayabileceğiniz alanların mevcut olması bu konudaki ekonomik dezavantajların en asgari düzeyde tutulmasını sağlamaktadır.

maslak hazır ofis

maslak hazır ofis

Bu anlamda maslak hazır ofislerini hizmete sunan Q Office Center şirketlerin ofis ihtiyaçlarını standartların da üzerine çıkarıyor. Q Office Center İstanbul Avrupa’da birçok şirketin yararlandığı maslak sanal ofis imkanını Türk şirketleri için de cazip bir imkan haline getiriyor.

Haftanın belli dönemlerinde ya da çalışma zamanları için kiralanabilecek bu ofisler sekreter, modern dizayn ve diğer ofis imkanlarıyla göz doldurmaktadır.

İnternet ve ısınma gibi imkanların da halihazırda bulunduğu bu ofislerde çalışmanın rahatlık ve konfor açısından da büyük imkanlar yarattığını söylemek mümkündür. Konu hakkında daha fazla bilgi için yenilen web sayfası ile hizmete giren adresini ziyaret edebilir ve siz de ofis uygulamalarınızı en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Sanal Ofis İle Etkin İş Çözümleri” üzerine 3 yorum

  1. Murat dedi ki:

    Resimdeki şekilde ise eğer ofisler gerçekten hoş görüntüye sahip bir dekorasyon olmuş. Güzel bir proje.

  2. Meltem dedi ki:

    Fiyatlar hakkında da biraz bilgi verilseymiş iyi olurmuş. Uygun fiyatlar deniyor. Eğer aklımdaki fiyat uygulamaları varsa gerçekten çok iyi bir şey.

  3. Berk dedi ki:

    Sanal alanda iş yapanlar için gerçekten çok iyi bir avantaj her an her saniye sekreterler v.s ilgili oluyorsa veya mesai saatleri içerisinde ilgileniliyorsa gerçekten hoş bir olay olmuş.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.