Şarjlı Süpürgeler Yüksek Emiş Gücüyle Özelliğiyle Beğeni Kazanıyor

Şarjla çalışma özelliğine sahip güzel bir süpürge kullanmak istiyorsanız Arçelik kalitesini tercih edin. Sessiz çalışma özelliği sayesinde evinizi ne zaman süpürmek istediğinizde hiçbir şekilde engellere takılmayacaksınız. Evinizi dilediğiniz vakitte, komşularınızı ve evdeki diğer fertleri rahatsız etmeden temizleyebileceksiniz. Sessiz ve yüksek emiş gücüne sahip olan birde güçlü motoru olan şarjlı süpürgeler aynı gövde üzerinde iki farklı şekilde kullanılabiliyor. Gövdeden ayrılan bölümü tam bir el süpürgesi oluyor.

şarjlı süpürge

şarjlı süpürge

 

Şarjlı Süpürgeler Ve Sessiz Çalışma Özelliği

Gövde ile birleştiğinde elektrikli süpürgeler gibi kullanıma uygun hale gelerek, zemin temizliği yapmanızı sağlıyor. Farklı uçlara da sahiptir. Bu farklı uçlar sayesinde en küçük yerleri, dar alanları da rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Arçelik kalitesine güvenerek alacağınız şarjlı süpürgelerin özellikleri arasında; hepa filtresi ve dikey park etme özelliği vardır. Motor gücü 85 W ve kablosuz kullanım özelliği vardır. Kontrol sistemi vardır. Toz torbasız kullanım vardır. Şarjlı süpürgeler özellikleri arasında birde; şarj adaptörü ve şarj ünitesi vardır. Şarj standı vardır. Şarj göstergesi vardır (led ekran). Turbo fırçası vardır. Toz fırçası ve dar ağızlı ucu vardır. Torbasız siklon özelliği vardır ve tek kademeli ayrıştırır. Yüksek emiş gücü, sessiz çalışma, güçlü motor vardır. Renk alternatifleri vardır. Geniş ağızlı ucu vardır. Bu özelliklere sahip olan ürünler ile rahatlıkla evinizin, iş yerinizin ve hatta aracınızın temizliğini bile yapabilirsiniz. Gövdeden ayrılarak el süpürgesi halini alan ürün ile aracınızın döşemelerini en detaylı şekilde yapabilirsiniz.

Şarjlı süpürgeler hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız http://www.arcelik.com.tr/sarjli-supurgeler.html adresini ziyaret edebilirsiniz. Ürün fiyatlarını bu adres üzerinden öğrenebilirsiniz. adres üzerinden online olarak alışveriş de yapabilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.