Sektörün öncüsü Batu Vana

Herhangi bir akışkanın hareketini durdurmak, başlatmak ya da yön değiştirmesini sağlamak amacıyla kullanılan aletlere vana adın verilmektedir. Vana üretimlerinde gerek kalitesi gerekse fiyatları bakımından öne çıkan Batu vana firması, 1978 yılında kurulmuştur.

Türk sanayisine hizmet amacıyla yola çıkmıştır.  Batu vana, Kocaeli Gebze bölgesinde, 7000 metre karelik bir alana kurulu dev bir fabrikaya sahiptir.

vana

Temel amaç olarak edindikleri Türk sanayisine hizmet hedefini, 1998 yılında ürün yelpazesine ekledikleri, küresel vana ile gerçekleştirmişlerdir. Küresel vana bugün sanayide birçok firma tarafından ara ürün ya da ana ürün olarak kullanılmaktadır.

Ayrıca küresel vana dışında, yapılan arge çalışmaları sonucunda, küresel yaylı çelik vana, iğneli vana, akış göstergesi, pislik tutucular gibi birçok ara ürünüde satış yelpazesine eklemiştir.

Şirket gelişimini tamamladıktan sonra, 2000’li yıllarda ise, glob vana, kelebek vana, pik döküm küresel vana gibi birbirinden önemli ara ürünleri de sanayinin kullanımına sokmuştur. Batu vana bu başarısını, ar-ge çalışmalarına verdiği önemle sağlamıştır. Batu vana firması ve yaptığı çalışmalar hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız,   sitesini mutlaka ziyaret edin.

Sektörün öncüsü Batu Vana” üzerine 3 yorum

  1. Bilal Candoğan dedi ki:

    Yan sanayi yapılmış o kadar vana var ki geçen sene su sızmalarından dolayı kaç defa değiştirdim hatırlamıyorum.

  2. Fatinur Seda dedi ki:

    Vana sorunu en çok eşim çekmiştir herhalde. O kadar fazla sorun oluyorlar ki. Sizin vanalarınızı denemek istiyoruz.

  3. Esra Bilir dedi ki:

    Vanalarınızdan bir kaç tane almayı düşünüyoruz ama daha önceki sorunlara binaen garanti veriyormusunuz ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.