Sertleşme Sorunu

Sertleşme Sorunu

Prof. Halım Hattat, ‘biz Türkiye’de 2 bine yakın insan üzerinde böyle bir deney sonucu erektıl disfonksiyon sonunda 2,3 katında yani yüzde 65’inde çıktı. Bu çalışmaları 13 farklı şehirde Androloji Deneği olarak gerçekleştirdik. Dünyadaki verileri gördükten sonra bu çalışmamalara ‘Türkiye’de neler oluyor böyle’ diye başladık ve çok yüksek derecelerle karş karşıya geldik. (penis büyütücü)

Uzmanlar, bu kişilerin hepine dogruları söylemediler cünkü yanlış olacağım hatırlatıyor. Onlar tüm hastalıkları üç gruba ayınyor: Orta grup,normalgrup ve ciddi grup. Hafif grupta, bir – iki kere sorun yaşamış ya da az problemi olanlardır. Orta gruptaki zaman zaman sertleşme sorun yaşayanlar.

Ciddi grup ise, bütün uyaranlara rağmen uzun süredir sertleşme sonucu yaşanmasını neden olur, ilişkiye girememeyi ifade ediyor. Böyle göründügünde. ingilizlerin araştırmasına göre, %52’lik oranın yüzde 10’u çok ciddi, %25’i orta şiddette, yüzde 17’si hafif şiddette bulunmuş. (penis büyütücü)

Türkiye’de de oranlar buna yanı sıra. Bizdeki oranın %65 olarak ortaya çıkmasının belki de eğitim ögretim düzeyimizle ilgili olmuş olacagı düşünülüyor. Bunun yanı sıra tehşisi koyma anlama bulma çok önemli bir noktaya ayak basar ve bunun yanı sıra tedavi cok önemlidir.

Sertleşme sorununa neler yol açar?

Başta gelen sebepler Yüksek tansiyon n Şeker hastalığı n Prostat kanseri n Yüksek kolesterol n Damar sertliği n Sigara kullanımı ıı Omurilik hasan ıı ıı İnme ıı Depresyon ıı Stres ıı Hoııııonal bozukluklar ıı Bazı ilaçlar ıı Aşın alkol veya uyuşturucu kullanımı bazı uzman doktorlara başvuran hastaların cogunda bunların kullanımını görerek gözlenlerde bulunmuşlardır. (Kaynak)

Sertleşme Sorunu” üzerine 3 yorum

  1. Geri bildirim: Cinsel Sağlık Hapları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.