Ses Sistemleri İle Müziği Hissedeceksiniz

Ses sistemleri sayesinde artık evinizde film izlemekten, müzik dinlemekten çok daha fazla keyif alacaksınız. Bilinen ses sitemleri modellerinden daha farklı görünümleri olan ses sistemleri evinizin modern yanı olmaktadır.

Evinizin modern yanı olarak küresel ses sistemleri kullanabilirsiniz. Grundig kalitesine güvenerek alacağınız küresel ses sistemleri ile hoş vakitler geçirmiş olacaksınız. Duyduğunuz her ses size mükemmel bir şekilde yansıma yapacaktır. Hoş vakitler geçirerek, kulağınıza çalınan müziğin kusursuz olmasını istiyorsanız Grundig ses sistemleri alın.

ses sistemleri

ses sistemleri

Film İzlerken Ses Sistemleri İle Keyfinizi Arttırın

Grundig tarafından üretilmekte olan, son teknolojiden destek alınarak tasarlanan ses sitemleri modellerinin teknik özelliklerinden bazıları şu şekildedir; 360 derece projeksiyon vardır. 120 W ve 180 W gücüyle nominal çıkış / müzik çıkışı vardır. 1 treble, 2 bas / orta – seviye hoparlörler vardır. Akustik korumalı treble hoparlör vardır.

Özel tasarımlı bas basınç titreşimi vardır. Ayaklı montaj ve tavan askısı vardır. Almayı düşündüğünüz küresel ses sistemleri aksesuarları arasında ayaklı stand desteği vardır. Ses sistemlerinin diğer özellikleri arasında da; akustik ilkesi 360° karakteristik kapalı hoparlör kutusu vardır. Stand yüksekliği(aksesuar) (yaklaşık) 100 cm, müzik kapasitesi 180 W, nominal kapasite 120, nominal impedence hz 50 – 30,000, nominal impedence Ohm 4’dür. Hoparlör sayısı ise 3’tür. Ağırlık olarak da oldukça hafiftir. Taşınmaları kolaydır.

Ses sistemleri özellikleri arasında yer alan bu farklılıklar sayesinde kullandığınız üründen çok memnun olacaksınız. Siyah ve gri ve tasarımına göre beyaz renkli olan ses sistemleri hakkında daha detaylı bilgiler edinmek istiyorsanız  adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu adresi ziyaret ederek, ses sitemleri fiyatlarını da öğrenmiş olacaksınız. Evinize alacağınız ses sisteminin hangisi olacağına edindiğiniz bilgi doğrultusunda karar verebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.