Sgk hizmet dökümü

sgk hizmet dökümüne ulaşmak artık eskisinden daha kolay. Kısa bir süre önce sadece e devlet üzerinden yapılan inceleme formatı nihayet daha kolay hale getirildi.

ssk dökümünüz için birinci alternatif olan e devlet sitesine girişi gerçekleştirmek için herhangi bir PTT şubelerinden 1 TL karşılığında, size özel olan e devlet şifresini alabilirsiniz. Diğer bir alternatif ise sizi PTT zahmetinden kurtararak sadece kimlik bilgilerinizi girerek istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz. Kolay bir anlatım sayesinde ne kadar yıl çalıştığınızı, yatırılan primlerin miktarlarını ve ay bazında ödemeleri inceleyebilirsiniz.

sgk

sgk

Çalışan her vatandaşın, düzenli olarak, yukarıda belirttiğimiz herhangi bir yöntemi kullanarak sgk üzerinden çok rahat bilgilerini inceleyerek kontrol altında tutmalarını öneririz. Herhangi bir eksiklik ya da yanlışlık oluğunu düşünüyorsanız bizzat gidip müracaat ederek hesabınızın incelenmesini sağlayabilirsiniz.

İster ssk ile her türlü sorularınız ya da tamamen sgk hizmet dökümü ile öğrenmek istediğiniz bilgileriniz olsun, sitesinden çok kolay ulaşarak, aklınıza takılan her türlü sorularında cevabını uzaman kalitesinde bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.