shuma hamile yastıkları

Son açıklanan Dünya Sağlık Örgütü rakamlarına göre her 100 hamile kadından 98 i sırt ağrılarından dolayı uykusuzluk çekiyor. Doğum sonrası kronik olarak devam eden sırt ağrıları çoğu anneye hayatı zindan ediyor.

Özellikle ilk ay ve 3. Ay sonrası çoğalan ağrılar sizi de mutsuz ediyor olabilir. Sırtınızın ağrısından dolayı iş kaybı yaşıyor ve zorlanıyor olabilirsiniz. Bel ve sırt ağrıları dayanılmaz hale geldiğinde anneler genelde bütün gece ağrının azaldığı uyku pozisyonunu ararlar.

hamile yastığı

hamile yastığı

Bu durum bebeğin de sürekli bir rahatsızlık içinde olmasına neden olur. Anne karnında rahatsız olan çocuklarda ise doğum sonrası uykusuzluk ve ağlama krizleri gibi sorunlar sıkça görülür.

Schuma Hamile Yastığı Satın Almak İçin Tıklayın.

Teknolojinin ilerlemesi ile hamileler için birçok ürün piyasaya çıktı. Bu ürünler hamilelerin ağrı ve sızı gibi tüm sorunlarını çözebilecek yetenekte. Bu ürünlerden biri de Shuma Comfy Hamile Yastığı.

Doğum uzmanları tarafından özel geliştirilen bu ürün ile hamile bir kadının en rahat dinlenme şeklini bulması ve tüm gece konforlu bir uyku uyuması sağlanıyor.

Schuma hamile yastığı satışı

Schuma hamile yastığı satışı

Yapılan incelemelerde Shuma Comfy kullanan annelerin bebeklerinin çok daha sağlıklı geliştiği ve doğum sonrası daha rahat bir büyüme süreci geçirdiği anlaşılmış durumda. Siz de hem kendiniz hem de bebeğiniz için bir Shuma Comfy Hamile Yastığı alabilir ve uykusuz geceleri derin uykulara çevirebilirsiniz. Ürünü yetkili satıcısı hamileyastigi.com adresinden alın, siz de müthiş indirimlerden faydalanın.

shuma hamile yastıkları” üzerine 8 yorum

 1. cemile dedi ki:

  bir kaç aydır ağrılarım var hamile yastığı alma niyetim vardı yazınızdaki link çok işime yaradı hemen siparişi verdim teşekkür ederim.

 2. nermin dedi ki:

  shuma hamile yastığı aldığımdan beri düzenli uyku uyumaya başladım ne zamandır derin bir uykuya hasret kalmıştım.

 3. nihal dedi ki:

  hamile yastığı ne rahatlıkmış. hamileliğim boyunca çok rahat uyku uyuyacağım için çok rahatladım. herkese hamile yastığı tavsiye ederim.

 4. sedef dedi ki:

  Kim bulduysa sağolsun ne hayır duaları almıştır. İlk çocuğumda aylarca doğru dürüst uyku uyuyamamıştım. bu sefer hamile yastığı sayesinde çok rahat bir hamilelik yaşıyorum.

 5. leyla dedi ki:

  Hamile yastığının reklamını çok duydum. kullananların yorumlarından çok memnun olduklarını okudum ve siparişimi verdim. hamile yastığımın gelmesini dört gözle bekliyorum.

 6. hasime dedi ki:

  ben 2 aydır sırt ağrısından çok uykusuzluktan şikayetçiydim. shuma hamile yastığı sayesinde düzenli uyku uyumaya başladım.

 7. gül dedi ki:

  ne zamandan beri şöyle derin bir gece uykusu uyumamıştım ilk defa bu gece hamile yastığı ile rahat bir uyku uyudum.

 8. ayten dedi ki:

  Merhaba hamileligimin 5. ayindayim, bende shuma comfy modeli ile yeni tanistim sayilir ancak iyiki tanismisim diyorum 🙂 gercekten artik rahat ve misil misil uyuyabiliyorum. hamilelik donemindeki tum arkadaslara tavsiye ederim. esra eronda bu yasigi kullanmis diye duydum bilenler varmi bilemiyorum..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.